Jump to content
IGNORED

Vaterpolo


Кристофер Лумумбо

Recommended Posts

Partizan neka ozivljava vaterpolo centre diljem Srbije.
bukva ipak pluta.
mogu i po forumu dosta materijala za reprezentaciju da nadju Edited by djeneralche
Link to comment

Јок море само две. Црногорци су се сами етнички очистили.А у Јадранску ће позвати кад тад и Партизан, кад им досади...

Link to comment
Može li hokej? Pre par meseci hokejaška reprezentacija BiH učestvovala je na kvalifikacijskom turniru protiv Grčke i Jermenije s meni nepoznatim uspehom. Evo šta kaže wikipedia (članak je koncizan, pa ga mogu citovati u celini):The Bosnia and Herzegovinan national ice hockey team is the national ice hockey team of Bosnia and Herzegovina and a member of the International Ice Hockey Federation.
Mislim da smo izgubili obje utakmice, ali je jedna registrovana u našu korist zbog krivih registracija (izgubili smo, mislim, tu tekmu 1:10).
Link to comment
radjen sigurno nema toliko, ali prlainovic i pogotovo filipovic vrlo moguce da imaju toliko, ako ne i vishe. u protivnom, otishli bi odavno iz partizana
Ma shta ti prichas? :huh: Znas li koliki je uopshte budzet VK Partizan??? :unsure:
Link to comment

i dobro, hoće mi neko od poznavalaca vaterpola iz cg odgovoriti na sledeća pitanja: da li su timovi već formirani ( mislim na ova 3 iz cg ), ko će gde igrati, da li će se cg prvenstvo igrati posle jadranske lige ili uporedo i ko od tri tima ima najveće šanse za titulu ( ako se zna kako će izgledati timovi)?

Link to comment

Evo ti post sa 1 foruma..."Po plasmanu iz ove sezone Primorac, Jadran i Bd ce igrat' Evro ligu, VAL ce igrat' LEN kup, a Cattaro pokushava da se domogne LEN-a, ali mislim da od toga nece bit' nishta.U Bd su doshli Danilovic zatim dvojac iz Mladosti Smith i Franichevic, a u pregovorima su sa ex Jugashem Hroshikom.U Jadran su doshli Gojkovic, Ikodinovic i dvojac iz Shibenika Perchinic (golman) i Jelacha.U Primorac su doshli madjari Kish i Adam Shtajmnec, Mladjan Janovic i slovak Zatovich iz POSK-a.Cattaro se pojachao sa 17-18 igracha (jer planiraju igrat' drugu ligu ovog ljeta) od kojih su najpoznatiji Djogash i Kunac iz Hrvatske, Powers i Hutten iz USA, shpanac Sanchez-Soril, golman Pijetlovic, Djordje Filipovic i Matej Nastran.U regionalnoj ligi ce igrat Primorac, Jadran i Bd, 8 hr klubova i slovenachki Koper. Startuje se u septembru. Josh nisu nashli sponzora."

Link to comment

Molim da se na ovom topiku ne raspravlja o udesu Danila Ikodinovića. (svi takvi postovi će biti brisani!)Rasprava o udesu će biti omogućena kad se za to steknu uslovi (stabilizacija životnog stanja i kad se saznaju činjenice oko sudara, da se ne bismo gađali pričama i insinuacijama).

Link to comment
Bukić je to sve blokirao. Ne znam šta bi Udovičić mogao da zasere, ali iz Partizana su baš ogorčeni zbog cele te priče...i na Hrvate i na Crnogorce i na naš savez.
Koliko sam citao nije bilo u pitanju dali primiti Partizan u JL, nego trazenje Srbije na jos predstavnika...Partizan ce vjerujem (dogodine il narednim sezonama) uci u ligu ako to bude zelio, al ce se tesko naci koje mjestasce za jos neki klub iz Srbije... Edited by Patrick Mbomba
Link to comment

Livescore kaze da smo lepo krenuli :) Jel moze neko ko ima tu srecu da nije na poslu da podeli sa nama ostalima kako sve to izgleda...strelce, i tako to?

Link to comment
Livescore kaze da smo lepo krenuli :) Jel moze neko ko ima tu srecu da nije na poslu da podeli sa nama ostalima kako sve to izgleda...strelce, i tako to?
Izgleda odlicno. posebno u odbrani. Strelci: Sapic (4), Udovicic i Pijetlovic (2), Radjen, Filipovic, Prlainovic, Savic... itd. Na kraju ces dobiti kompetnu listu strelaca.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...