Jump to content
Кристофер Лумумбо

Vaterpolo

Recommended Posts

Кристофер Лумумбо

Niko ne prica o 1 Filipiu Filipovicu i njegovom pljuvanju, pa ulizivanju?! Zaigralo se dete?

MiddleClass

Jadran HN osvojio Kup CG i tako se plasirao u Evroligu i dogodine... :heart:

Host

Odlicno, treba nam topovsko meso.

gervasius twinkleminkleson

tesko da ce biti topovsko meso i ove, a kamoli sledece sezone, s obzirom da se najvjerovatnije vraca gojkovic, a mozda i jokic a nije iskljuceno da jedan sadasnji igrac partizana pojaca jadran :wink:

Edited by gervasius twinkleminkleson

na kraju sezone. gojkovic se vraca, to je 99% sigurno, za ostale moz' da bidne a ne mora da znaci :)edit: inace, zanimljivo je da ce, skoro je izvjesno, CG uskoro dobiti i cetvrti jak tim. naravno, u pitanju je 1 glavni grad, centar demokratije i regionalni lider. slicno kao becej - ulozice se koznakoliko para u klub koji ce pokusati da osvoji evropsku titulu, a za koji nisam siguran da li ekshli postoji u ovom trenutku (ako postoji, ne znam kako se zove) ili tek treba da ga osnuju...

Edited by gervasius twinkleminkleson

Delija67

Postojao ili ne zvace se BuducnostJel ima Glavni Grad posten bazen u kom bi igrao taj klub?

ne, josh uvijek. vjerovatno ce prvo da kupe igrace, pa tek onda bazen :Dsalim se, bazen se gradi, valjda. ili se neki postojeci rekonstruise, pojma nemam i ne znam dokle se stiglo sa tim, ali znam da ce biti velelepan

amare

Vaterpolo i odbojka su sportovi gde se sa najmanje ulaganja moze postici 1 zapazen rezultat u Europi :rolleyes: Logicno je shto se CG state opredelila za 1.

MiddleClass
Odlicno, treba nam topovsko meso.
:) Ce da vidimo...

El Mago
tesko da ce biti topovsko meso i ove, a kamoli sledece sezone, s obzirom da se najvjerovatnije vraca gojkovic, a mozda i jokic a nije iskljuceno da jedan sadasnji igrac partizana pojaca jadran :wink:
koji?

heh, nisam ja tajnovit, nego sam upravo takvu informaciju cuo.mislim da ne moras da brines, najiskrenije sumnjam da su to filipovic ili prlainovic. tesko da njih moze platiti iko osim par najbogatijih klubova

MiddleClass

Crna Gora dobila Srbiju 8:4 na turniru u Grckoj...

Host

Magare se jebe dok je u blatu <_<

No7
Crna Gora dobila Srbiju 8:4 na turniru u Grckoj...
Pobedili smo juce Ameriku.