Jump to content
IGNORED

Pobačeni oglasi


bus

Recommended Posts

  • 1 month later...

U poštama uglavnom gužva, pa ljudi čitaju sve što je okačeno po zidovima, šalterima itd. Ovo je kanda neko zvanično obaveštenje (da ne kažem citat iz pravilnika), a naslov mu je:OBAVEŠTENJEo posebnom postupku pri prijemu i rukovanju sa poštanskim pošiljkama:Drukovanje3.jpgSad zamišljam kako neko interveniše, pa službenici isprave (obrišu SA) - mada je to čista utopija, ali neka - ali i dalje ostaje problem. :D

Link to comment
  • 1 month later...

Malo ste se prebacili. Ujedljiv pas je zvanican kinoloski izraz - postoji jos i ostar pas, koji je agresivan ali disciplinovan, za razliku od ujedljivog koji nije ni za sta, a kamoli za cuvanje objekata.

Link to comment
hajde molim te potvrdi da se ne zezaš, jer ovo stvarno previše idiotski zvuči da bi bilo ispravno.inače, uslikano je u blizini užica.
ne zezam se. evo vam zvanicni pravilnik KSS-a za ocenjivanje rada pasa gonica. Na jednom mestu kao negativna osobina pominje se ujedljivost. edit: stavio link ovog puta. a rec jeste rogobatna... Edited by vasudeva418
Link to comment
ne zezam se. evo vam zvanicni pravilnik KSS-a za ocenjivanje rada pasa gonica. Na jednom mestu kao negativna osobina pominje se ujedljivost. edit: stavio link ovog puta. a rec jeste rogobatna...
pa dobro, oglas je ipak na neki način pobačen, jer je čovek (kinolog verovatno, dok poznaje terminologiju) umesto oštrih uzeo ujedljive pse kao čuvare :Da posumljao sam da si ozbiljan samo zato što je već neko prokomentarisao da mu je poznat taj izraz.
Link to comment
Malo ste se prebacili. Ujedljiv pas je zvanican kinoloski izraz - postoji jos i ostar pas, koji je agresivan ali disciplinovan, za razliku od ujedljivog koji nije ni za sta, a kamoli za cuvanje objekata.
U pravu ne postoji "ništavan", samo "ništav", iako rečnik SANU kaže da su to sinonimi, u hemiji (molekularnoj biologiji?) se rezultati ne "dobijaju", već "dobivaju", ali oni nisu manje smešni i nepravilni zbog toga. Cenim da je to zbog nepismenosti stručnjaka koji su postavljali standarde.
Link to comment
U pravu ne postoji "ništavan", samo "ništav", iako rečnik SANU kaže da su to sinonimi, u hemiji (molekularnoj biologiji?) se rezultati ne "dobijaju", već "dobivaju", ali oni nisu manje smešni i nepravilni zbog toga. Cenim da je to zbog nepismenosti stručnjaka koji su postavljali standarde.
Оставили људи себи најјефтинији споменик, и то анониман, одлично. Боље него да су зидали нешто бескорисно а скупо, како политичари умеју.
Link to comment

pre nekoliko godina, radio sam na jednoj lokalnoj stanici u smederevu... leta 2006. godine, bio je jedan mali oglas koji sam ostavljao za kraj bloka, s obzirom na to da ništa nije moglo da garantuje da neću početi histerično da se smejem. citiram: "prodajem stado ovaca vitemberške rase, visoko sjagnjenih"je l' i to nešto kao ujedljiv pas?

Edited by Losos sumnje
Link to comment
pre nekoliko godina, radio sam na jednoj lokalnoj stanici u smederevu... leta 2006. godine, bio je jedan mali oglas koji sam ostavljao za kraj bloka, s obzirom na to da ništa nije moglo da garantuje da neću početi histerično da se smejem. citiram: "prodajem stado ovaca vitemberške rase, visoko sjagnjenih"je l' i to nešto kao ujedljiv pas?
Хех, из сличног краја, само још мало низводно Дунавом два огласа налепљена у излозима:"Prodajem 4 plača od 5 ari""Primam učenice"
Link to comment
"prodajem stado ovaca vitemberške rase, visoko sjagnjenih"
Нисам знао да овце могу да се јагње на више отвора, поређаних вертикално...
Link to comment
  • 2 weeks later...

ovde sam htela da okačim fotku reklame za neku valjaonicu lizinga, austrijsku firmu s podružnicama diljem balkana, koja se reklamira po šasijama gradskih autobusa, a zove se sleasingal zaboravljam obaveze u poslednje vreme, baš mnogo

Link to comment
ovde sam htela da okačim fotku reklame za neku valjaonicu lizinga, austrijsku firmu s podružnicama diljem balkana, koja se reklamira po šasijama gradskih autobusa, a zove se sleasing
На паркингу спазим камион, а на стражњој страници подугачак линак на веб сајт власника. Раставим како сам знао, на "искрену моралну деконструкцију" (frank moral deconstruction). Кад оно неки грађевински предузимач, Френк Моралде.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...