Jump to content
IGNORED

Pobačeni oglasi


bus

Recommended Posts

Mozhda sam ovo pisao na vicevima, ali nema veze:Vashi odlasci/dolasci vozom, autobusom, avionom ne moraju biti tuzhni.Ne morate vishe imati setni pogled u ochima kada vidite kako se ispracaju vashi saputnici.I vi mozhete imati nekoga da vam mashe.Mashem ljudima bez rodbine i prijatelja.Cena: 50 eura.Mushkarac, crne kose, prijatne spoljashnosti, 42 godine, ne pije, ne pushi, ne jebe... htio bi promeniti nachin zhivota.
jedna moja drugarica je odavno imala ideju da razradi biznis, da otvori agenciju 'rent a friend'... bilo je raznih ideja za ponuđene usluge. sećam se da je jedna bila 'radujemo vam se na ulici' :Di da ne skrenem baš skroz sa teme ovo mi je za ovdemujo: na slovo... na slovo... N!haso:3878129424_3ce3914380.jpg
Link to comment
  • 3 weeks later...
Vid' topika! Često dobijam ove zajebancije na mejl, imam materijala oho-ho, ali su mi ove naše zajebancije najdraže.post-406-1253186419.jpg
А пошто је костимирана телетина?
Link to comment
rase, to ni nema. kod nas samo nudisticka. -_-
Мене је у месарама увек одушевљавала скраћеница св, која је тако једнозначна... св Сава, св Стефан, св бут, св плећка...
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...