Jump to content
IGNORED

A-380


Yoyogi

Recommended Posts

Vidim Yoyogi da se dosta razumes u airline business..jel radis u industriji ili je samo hobi?
To mi je bio prvi posao - aviomehanicar u JAT-u. Od onda sam sve zaboravio, ostao je hobi.
Link to comment
Zaista mi je zao Yoyogi, ali to je samo photobucket.com web sajt (koji je inace prilicno strog, pa mi je cak uklanjao neke malo problematicnije fotke ranije). Ne znam kako da resimo taj problem, zasad jedino da odes u Board Settings i da iskljucis prikaz slika na ovom forumu, da ne bi slucajno opet dopao nevolja. :(A sestra dese na slikama su za pojest.
Probao sam da ti povratim slike, ali ne ide, i ja sam danas imao problem s Photobucketom. Inače je tu pravo pitanje da li je ceo taj projekat svetla budućnost ili buduća katastrofa? Uzrada je kasnila, kurs dolara pada, mnoge stvari mu ne idu na ruku. Bojim se da ne prođu kao Hauard Hjuz onomad s ovom megalomanijom.2%2001%20Hughes%20Flying%20Boat%20N37602%20right%20front%20floating%20l.jpg
Link to comment
indy, imas li neke slike ili cemo samo da zamisljamo to. mnoge zapadne kompanije u poslednje vreme na zalost nemaju pozitivnu diskriminaciju za lepoizgledajuce stjuardese. ko sledeci uvodi A380, ko je prvi u evropi? i kada u upotrebu ulaze dreamlineri?
što se Dreamlinera tiče, prvi let bi trebao biti u 1. kvartalu sledeće godine, a komercijalna upotreba do kraja 2008. Inače on ne može biti konkurencija A 380 jer je njegov kapacitet u najvećoj verziji 330 sedišta. Više o njemu imaš ovde.To je znači ovaj K63965-03_lg.jpgK63966_lg.jpg
Link to comment
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...