Jump to content
IGNORED

Izrael, Palestina i arapske zemlje


3opge
Krošek
Message added by Krošek,

Na ovoj temi postoje stroža pravila oko kačenja raznoraznih sadržaja: Zabranjeno je repostovanje, kačenje tvitova ili bilo kakvih materijala (slika, klipova...), kao i goli linkovi. Postovi moraju biti napisani sopstvenim rečima, i dozvoljen je hipertekst (dugme Link). Izuzetno, kao propratni sadržaj uz sopstveni post, prihvatljivi su kratki isečci nekog dužeg teksta (ne i kraćeg kao što je obična vest).

Recommended Posts

43 minutes ago, Tutankamon said:

Jel moguće (pogledah sad na netu)...iskreno se nadam da nema unutra nikoga...

 

/video/

 

Naravno da je moguće, rade šta žele. I onda još i ovde moram da čitam kako im ćerke idu u rat i šta kao da se sažalim. Marš more. 

Edited by Krošek
teh edit
  • +1 1
Link to comment
1 minute ago, theanswer said:

I onda još i ovde moram da čitam kako im ćerke idu u rat i šta kao da se sažalim. Marš more. 

Pa nisam to stavila jer treba neko da se sažaljeva, već kao ilustraciju koje je sranje.

A ni generalizacije nisu nikada najbolja reakcija.

 

Link to comment
17 minutes ago, dùda said:

Pa nisam to stavila jer treba neko da se sažaljeva, već kao ilustraciju koje je sranje.

A ni generalizacije nisu nikada najbolja reakcija.

 

 

Znam, izvini, malo sam se iznervirao jer sam video to malopre na tviteru i čitao komentare a samo se setim ovakvih stvari ko ovo sa klipa sa druge strane pa mi bude muka

 

- - -

 

12 minutes ago, aram said:

ma da, siroti hezbolah

874074839_irondome.jpg.b09b0e4ec5487a5a2dcc7c5e3f87fa7d.jpg

 

Hezbolah dovoljno govori o upućenosti. 

  • +1 2
Link to comment
3 minutes ago, theanswer said:

Hezbolah dovoljno govori o upućenosti. 

ma nema veze, ignoriši me ovde, namerno sam neupućen, samo pizdim jer su i jedni i drugi govna.

Link to comment
3 hours ago, namenski said:

Dva Izraela: ovaj gore, novi, gadna, mala spartanska drzava u koju je moguce da se pretvori po recima Golde Meir i u koju se, bice, pretvorio, bespostedno troseci i zloupotrebljavajuci kapitaltm i samog Holokausta, drzava koja je nastala na otporu, borbi protiv geta, zidova, da bi i sama pocela da ih gradi.

 

I jedan mladi Izrael, zemlja koja je izazivala i zasluzivala divljenje spremnoscu i sposobnostima da zivi i prezivi:

 

Alan-Ford.jpg

 

 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, theanswer said:

 

Znam, izvini, malo sam se iznervirao jer sam video to malopre na tviteru i čitao komentare a samo se setim ovakvih stvari ko ovo sa klipa sa druge strane pa mi bude muka

Razumem ja tebe.

Ali uvek se treba setiti da dok se recimo rokalo sa okolnih  brda po Sarajevu, ovde nisu svi aplaudirali tome. 

 

  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Jumanji said:

. . .

A u Gazi se normalantm svet kupa i sunca...

 

Edited by Krošek
teh edit
Link to comment

Sta je povod bio, nisam pratila

 

Jadni svi ti ljudi tamo.. Treba dati palestincima drzavu.

 

 

Bajden jedva ceka nov rat, zato i ne drzi pod kontrolom. 

Link to comment
  • Krošek locked this topic
  • Krošek unlocked this topic
  • Krošek pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
×
×
  • Create New...