Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

12-ta sezona za sad 2/4.Prve dve su bile prilično loše (posebno Britney :puke: ), treća po meni meni odlična, a Kanadjani sasvim zadovoljavajući... Tako da se, uprkos bledom startu, opet željno iščekuju nove epizode. cool.gif

Link to comment
  • 2 weeks later...

Cartman: Butters, you gotta learn to chill, life goes by pretty fast. If you don't stop to look around once in a while, and do whatever you want all the time, you could miss it. :rolf: Dobra epizoda. I zaplet, i podzaplet, i humor beyond apsurdnih dick & fart jokes.

Link to comment

6 epizoda je bila vrh vrhova, najbolja u poslednjih nekoliko godinai onda 7 ep opusteno, nepretenciozno i sa stilom, za kraj ove polusezone. sve u svemu - 5 od 7 - nije lose.

Link to comment
  • 2 months later...

Ne znam šta da ti kažem, to već zavisi od ukusa... Meni lično je izuzev prve 2 (koje su teško njesra) skroz ok sezona.I ta treća mi je skroz kul, šta joj fali?! :unsure:

Link to comment
  • 3 months later...
Dobra :lol:

I bet you can squeal like a pig! :D :D

Lucas i Spielberg su stare mušterije. Lepo su to povezali sa kineskom pričom."Saving America from the Chinese will mean nothing if we do it by going around shooting people in the dick!" :D
Link to comment
najdosadnija epizoda everlisena svake trunke humora
Ma daj, bilo je i gorih i manje duhovitih. Ovde bar ima simpatičnih momenata kad Kartman u svom stilu cvili kod mame, a kad se ona okrene plezi se Vendi i pokazuje joj srednji prst... I naravno, njegov solipsistički zaključak sa kraja epizode je genijalan. :DOstalih 20-ak minuta, čisto gubljenje vremena.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...