Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

Bolje nemoj ni da pokušavaš, toliko je loš seed/leech odnos da se neviđeno vuče svaki torrent koji sam probao <_< Biće bolje sutra, nadam se...

Link to comment

Odigrao malo, 5th-level Thief, nije loše mada me užasno nervira što ne možeš ništa da pričaš. Da su se potrudili da naprave glasični RPG dialogue tree sa po tri opcije za svaki odgovor, ne mora čak ni da se nešto naročito grana, bio bi daleko bolji utisak. Ovako, fokus je na arcade-style turn-based combat, koji meni lično brzo dosadi.

 

Ali kažem, nije loše, podseća malo na one Precipice of Darkness igre koje je Penny Arcade radio...

Link to comment

Odigrao malo, 5th-level Thief, nije loše mada me užasno nervira što ne možeš ništa da pričaš. Da su se potrudili da naprave glasični RPG dialogue tree sa po tri opcije za svaki odgovor, ne mora čak ni da se nešto naročito grana, bio bi daleko bolji utisak. Ovako, fokus je na arcade-style turn-based combat, koji meni lično brzo dosadi.

 

Ali kažem, nije loše, podseća malo na one Precipice of Darkness igre koje je Penny Arcade radio...

 

 

to je sistem koji dominira trenutno, jer vrlo lako može da se napravi takva igra pomoću Unity alata. 

Link to comment

Sa debelim zakasnjenjem odgledah 17sezonu, odavno se nisam ismejao ovako. Prosto ne znam sta mi je jace, da li "omaz" GoT ili one prve Goth vs. Emo, photoshop cure ili (mozda ipak najbolja) Ridja Krava :Hail:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Presao igricu. Borbe su malo monotone al je prica zanimljiva.

 

Sad mi se jos igra :(

 

Ubedljivo najvise me je smorilo...  (obvious spoiler warning)

 

 

kad sam morao da radim abortus na snuke kod Slejva u dupetu :)

 

Edited by katamaran
Link to comment

Ja sam zamalo batalio posle prvog dana, kad

 

vanzemaljci analno sondiraju, a ti moraš da pritiskaš S trista na sat ne bi li prdežom izbacio sondu :isuse:

 

 

Na mojoj raspaloj tastaturi nije bilo šanse da to izvedem, a užasno me je iznervirao bezvezni koncept po kom ako ne drndaš dovoljno brzo jedan taster, nema dalje da igraš, ko te jebe. Niti može da se preskoči glupava scena, niti da se remapuju komande na neko manje izanđalo dugme... ništa, our way or the high way! <_<

 

Na kraju sam skinuo ovo da bih prešao, ali sam ostao toliko pissed off da mi se i nije dalje igralo, stigao sam još do Stena i Kajla, a sad me mrzi da nastavim.

Link to comment

да тај део јако смара, ја сам покушао да смањим тежину, реко биће толерантнији, али џаба, потпуно исто... и оно учење прдежа ме је прилично смарало, али генерално ок забава

Edited by Dionysos
Link to comment

Tek ce te smarati to brzo kliktanje u nekim kasnijim borbama kad ti samo u nekom trenutku kaze da stiskas random dugme. 

 

ма прешао сам већ, остало ми пар ових додатних мисија, један клинац који се негде сакрио, два бескућника да протерам, пар џимбових егзотичних животиња да побијем... не знам да ли још нешто

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...