Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

nisam gledao epizodu ali oni to rade namerno, da bi americki liberali koji gledaju seriju pizdeli. to sto se u seriji iznosi nije nuzno njihov stav,
ma jasno je to meni, ali mi je to mi-zajebavamo-obe-strane pranje ruku često prilično bedno, pa ispizdim kao na ovu poslednju epizodu, te mi treba par dobrih epizoda da ih ponovo zavolim...
Link to comment

Epizoda je odlična na više nivoa. Od nepotrebne digitalizacije svega do svačega, preko zezanja sa tim da kada god hoće da se zakaže kod savetnika sistem ugasi svetlo, spusti šalone i pusti muziku, zapošljavanje nekoga da bi se na njega svalila krivica, ma odlično, pad internet sistema obamacare-a je samo povod, ali mislim da nije glavna meta.

Link to comment

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!JEEE BOOO TEEEE!!!Da li je moguce ovo?! :Hail:Kakva epizoda!!!Ovo je verovatno najbolja epizoda od kad se emituje SP! Ili bar u top 5!auuuuuuuuu :Hail:

Link to comment

aha :Dne znam zasto, ali mi je bas nekako fino palabas sam se ubaciogledam... mir u svetu, religije se ne prepiru, tolerancija.. sve bre fino.. jadan Kajl mucenik koji sve trpi za svetsko dobro.. i onda naidje sten i sve sjebe :Dvristao sam od smeha na kraju :lolol:

Link to comment

Vrhunska epizoda. Samo što lažu, kao i drugi mediji u Americi, da "Xbox One ima fluidniji i brži frejm rejt" ili kako su to već formulisali, pošto je Xbox One sporiji od Sony PS4 i ima velike probleme upravo u tom domenu, pa gomila igara i ne može da mu radi u 1080p.

Link to comment
Vrhunska epizoda. Samo što lažu, kao i drugi mediji u Americi, da "Xbox One ima fluidniji i brži frejm rejt" ili kako su to već formulisali, pošto je Xbox One sporiji od Sony PS4 i ima velike probleme upravo u tom domenu, pa gomila igara i ne može da mu radi u 1080p.
Vreme je za godisnji odmor :DGde gledate nove epizode? Na onom njihovom sajtu? Zapostavih SP pa bi valjalo obnoviti gradivo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...