Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

za sada je super. prve dve epizode odlicne, world war zimmerman vec 'nako, mozda ima veze i sto nisam gledala wwz, i necu, pa moguce da nisam pohvatala bas sve fore.
Definitivno preporucljivo pogledati bar zarad SP epizode. Sve je tu, i zena i deca, i frizura, pad aviona koji samo Pitt i sexy riba prezivljavaju... :lol:
Link to comment

meni ova poslednja epizoda u kojoj kao tovare obamacare užasna!malo mi već pun te njihove "ni levo ni desno" politike. i za rat su i za da ne bude rata. i kako ste samo dobro republikanski sad natovarili kanadu za njihov zdravstveni sistem, alal vam vaš neljudski korporacijski!

Link to comment

A šta bi ti, da SP bude angažovana umetnost? :blink: (Tovarenje nije imalo veze sa Kanadom uopšte, nego sa američkim tehničkim problemima oko registracije za Obamacare.) Ipak, meni je sjajno kad Ike komentariše kako Dora the Explorer ima "that sweet PuertoRican strange" :lol::isuse:

Link to comment
A šta bi ti, da SP bude angažovana umetnost? :blink: (Tovarenje nije imalo veze sa Kanadom uopšte, nego sa američkim tehničkim problemima oko registracije za Obamacare.) Ipak, meni je sjajno kad Ike komentariše kako Dora the Explorer ima "that sweet PuertoRican strange" :lol::isuse:
pa ako se bave dnevnopolitickim dogadjajima i definitivno zauzimaju neki stav, samo ocekujem da taj stav ima vise muda. i da bude manje republikanski. naravno da se radi o problematicnom 'obamacare sajtu', ali naravno i da jesu kacili kanadsko zdravstvo ("It was a mistake.", "What?", "Trying to reform Canada's health care system and being too stubborn to admit it wasn't working...") Edited by scab
Link to comment
pa ako se bave dnevnopolitickim dogadjajima i definitivno zauzimaju neki stav, samo ocekujem da taj stav ima vise muda. i da bude manje republikanski. naravno da se radi o problematicnom 'obamacare sajtu', ali naravno i da jesu kacili kanadsko zdravstvo ("It was a mistake.", "What?", "Trying to reform Canada's health care system and being too stubborn to admit it wasn't working...")
nisam gledao epizodu ali oni to rade namerno, da bi americki liberali koji gledaju seriju pizdeli. to sto se u seriji iznosi nije nuzno njihov stav,
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...