Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

pa... prva mi je bila losa sve do poslednje tri sekunde kad se iyvadila.
Meni je prva bila hilariozna još od trenutka kada su spasavali kevu sa šolje i objašnjavali mu da je ona već mrtva. :lol:
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

jako je loš i nimalo smešan south park u poslednje vreme. ova poslednja epizoda je bila tako dosadna i besmislena da sam imao želju da je ugasim, što mi se baš retko dešavalo sa SP-om.

Link to comment
jako je loš i nimalo smešan south park u poslednje vreme. ova poslednja epizoda je bila tako dosadna i besmislena da sam imao želju da je ugasim, što mi se baš retko dešavalo sa SP-om.
Meni je super. Nije revolucionaran kao u prvih šest-sedam sezona, ali mi je drag i zabavan i smešan. A svaka sezona ima nekoliko bisera.
Link to comment
Meni je super. Nije revolucionaran kao u prvih šest-sedam sezona, ali mi je drag i zabavan i smešan. A svaka sezona ima nekoliko bisera.
druze lrd, ti se ne racunas, tebi je svaka serija dobra. :D
Link to comment
druze lrd, ti se ne racunas, tebi je svaka serija dobra. :D
Kleveta. <_< Ja samo pišem o serijama koje mi se sviđaju, pa zato tako izgleda. Gledam ja i mnogo đubreta, ali zadržavam to za sebe. :)
Link to comment
Kleveta. <_< Ja samo pišem o serijama koje mi se sviđaju, pa zato tako izgleda. Gledam ja i mnogo đubreta, ali zadržavam to za sebe. :)
...tačnije, gotiviš i njih, ali u sebi. <_< Mislim, čak te je i kojot provalio...
Link to comment
...tačnije, gotiviš i njih, ali u sebi. <_< Mislim, čak te je i kojot provalio...
Close, but no cigar. :D Nije mi svaka serija "dobra", a skoro svaku koja gledam mi se "sviđa". Drastična razlika. A eno, dočekao sam i to da pljujem Community. :(
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...