Jump to content
IGNORED

South Park


martinj

Recommended Posts

Dobro je finale, ali se ne može porediti sa onim epskim iz prošle godine. Izgleda da su se ova dvojica vratila korenima pa im je skoro svaka epizoda angažovana, a super mi je i što su oktrili kontinuitet.

 

Ok, thanks for being on my show, South Park.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisam odgledao finale XVIII sezone ali ovo je super sezona, najviše me oduševilo "povezivanje radnji između epizoda".

 

Još moram da priznam da sam zbog SP morao da guglam Lorde i da vidim kako izgleda ta devojka i sad u predposlednjoj epizodi "#rehash" sam saznao da postoji neka pevaljka Iggy Ayalea, nju nisam ni hteo da guglam, verujem im :). 

a najviše me je "pogodilo" to što sam sad  za vikend sestričini od 12 godina, kada je bila kod mene u gostima dao joj tablet da se "igra" a ona - šta radi ... gleda nekog ko komentariše nekog trećeg koji igra "Minecraft". Bio sam blago rečeno, šokiran. Pritom, nije čula za SP.

Edited by eye of the beholder
Link to comment

kraj.

Sezona XIX bi trebala da počne na proleće? 

 

Inače:

On November 3, 2011, an agreement was reached to keep South Park going through season 20 in 2016.

Edited by eye of the beholder
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 5 months later...

‘South Park’ Renewed by Comedy Central Through 2019

 

Carski. Dobili su i ozbiljne pare, a na kraju tog ugovora će imati 23 sezone. Masivni rispekt, stvarno nisam očekivao to kad je krenulo.

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...