Jump to content
IGNORED

Hard n' heavy department


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 5 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 30.1.2017. at 17:27, Hella said:

 

koji mejnstrim na kojoj sceni ilijo sedam sedam sedam sedam :fantom:

Pa, kada je izlazio REX i MEX koji su izdavani na trafikama, a 202-ojka imala onu svoju karavan turneju gde su svirali demo bendovi tipa Hetera, Alister, Tears Of The Dark, Space Eater, Magma, i ostali bendovi koje sam pratio, tu se moglo osetiti da to neko "gura", a danas ta scenica nikad lošija uključim radio i ono čorba, zdravko čolić, bajaga, ali zahvaljujući netu mogu da čujem neke kultove na tjubu, ili da downloadujem. Mislim da od tih bendova jedino su ostali The Stone, Alogija, Pero Defformero, i šteta je što nema sada nekakvog zina u papirnom obliku, sećam se kako je to bilo prepuno mladalačkog entuzijazma kada sam sa jednim tipom iz RS izdao prvi i jedini broj zine-a Metal Scream sa Exekrattorom, Corpus Christi, Desaster-om, May Resultom, Kraljevskim Apartmanom (velika šteta što je ovom bendu, sa potencijalom za mainstream, otišao pevač Lotke), tada sam stupio u kontakt i skoro 9 godina povremeno sarаđivao sa nenadom iz hellycherry-ja, malo pisao i za balkanrock, a sad te moje tlapnje mogu da se čuju na ragnarock.byethost13.com. Danas sam baš iskopao jedan Ćuprijski thrash metal kult, pa, evo, preslušajte:

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...