Jump to content
IGNORED

Sportski žurnal i JSL Sport™


Goksi

Recommended Posts

  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bright Billy

    29

  • Goksi

    5

  • Nemanja Posrbica

    5

  • gorance

    4

- Prosinečki je bio začuđujući igrač. Pušio je jedno 40 cigareta na dan. Bio je to crveni ?marlboro?, opasan za srce. Nije mnogo trčao. U stvari, nije ni mogao, ali je bio fantastičan igrač - prisetio se Krauč, bivši fudbaler Liverpula, koji se u međuvremenu vratio u Portsmut.al je zato zahebano driblo

Link to comment
Robi je za vrijeme igranja u Croatiji/Dinamu (kad su utakmice nedjeljom) odlazio u subotu na pecanje sa gajbom piva. Sličan je, kažu, bio i Baka Slišković po tom pitanju.
Ja sam čuo da je išao sa 2 gajbe i kartonom štoka...E sad, ako mene lažu...
Link to comment
Pre neki dan je bio sjajan Sport. Preko cele naslovne strane "Gaj u Partizanu!" a unutra 2 rečenice. "šta kažete na prelazak u Partizan", "Ma nemojte me zasmejavati"
:lol: Nekad je kod nas bio list "Champion", mislim da su oni (ili to bijaše Avazov Sport?) objavili onu genijalnu naslovnicu: "Weah u Sarajevu!" Pitari su, navodno, razgrabili broj, a Weah je bio u posjeti gradu Sarajevu.
Link to comment
Robi je za vrijeme igranja u Croatiji/Dinamu (kad su utakmice nedjeljom) odlazio u subotu na pecanje sa gajbom piva. Sličan je, kažu, bio i Baka Slišković po tom pitanju.
dok je igrao u zvezdi, jedno vreme je ziveo dva ulaza od mene. redovna scena je bila, izlazi iz zgrade mamuran (bar je tako izgledao) sa sve pljugom u ustima, smekerski nam mahne, sto naravno izazove ovacije medju nama veselim shkolarcima, sedne u dzipa i ode. retko omiljen lik.
Link to comment

Da, taj Robi vjerovatno danas ne bi prosao te testove i proglasili i ga nesposobnim za fudbal. Da je toga bilo pre 20 godina - ne bi se Omerovic budio svake noci sa kosmarima.

Edited by tsva
Link to comment

covek je bio olicenje nesrazmere talenta i truda. u danasnje vreme su daleko popularniji igraci sa potpuno obrnutim karakteristikama od 1 robija.

Edited by Bright Billy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...