Jump to content
IGNORED

Sportski žurnal i JSL Sport™


Goksi

Recommended Posts

Današnji Sport je prepun jakog™ teksta pa sam rešio da podelim to sa eventualnim™ nečitaocima™ istog :wub: - Ljajić ako ne ode u Mančester otići će u Real. Međutim sada ga traži i Inter. Tako Murinjo pravi uvertiru™ šlagera™? osmine finala. Ta krađa bi predstavljala veliki poen u psihološkom ratu sa Junajtedom.- Šalke je nezadovoljan partijama povremenog nemačkog reprezentativca Nojera i zamenu traži u Srbiji. Rado bi na svom golu videli Kebinog sina - Nikolu Kojića. Pod radnim nazivom "Šalke traži Nikolu Kojića".- Milijaša traži pola klubova nemačke, francuske i još ponekih državica™. Najjači™ u ponudama su svi grčki klubovi.- Miodrag Stošić, štoper Vojvodine sanja da pojača poljski Leh Poznanj.- Novi zvezdin štoper Vranješ iskreno se nada da će nadmašiti Vinka Marinovića.- za kraj, Vojvodina će svoja pojačanja potražiti u Bakuu. Olimipik iz tog grada™. Kažu da su ih dobro videli na delu kad su ih izbacivali iz prekvalifikacija kupa govno™.Da naglasim, tekstove sam gotovo verno preneo :)

Edited by Goksi
Link to comment
  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bright Billy

    29

  • Goksi

    5

  • Nemanja Posrbica

    5

  • gorance

    4

jel moze ovo od juce?Da ima naše državljanstvo Ađuru bi sigurno već bio u tefteru selektora Antića. Zato i pitanje Ađuru da li bi prihvatio srpsko državljanstvo i crveni dres Srbije. - Ako me oženite Ivanjičankom odmah postajem Srbin ? uz glasan smeh priča Ađuru. - cool.gif

Link to comment

A tek biser od juče iz Sporta isto u vezi Ajurua.

Još pre nekoliko godina, kao 17-godišnjaka, skauti Javora doveli su ga u Ivanjicu.
Vrsna skaut služba Javora se proteže na minimum 3 kontinenta.
Link to comment
- Miodrag Stošić, štoper Vojvodine sanja da pojača poljski Leh Poznanj.
Ovaj ne bi mogao da pojača ni FK Kabel, a ne Leh... Jebote, kako se u ovoj zemlji piše o fudbalerima, kao i da znaju da igraju fudbal... A ne da su mafijaška roba...
Link to comment
Današnji Sport je prepun jakog teksta pa sam rešio da podelim to sa eventualnim nečitaocima istog :wub: - Ljajić ako ne ode u Mančester otići će u Real. Međutim sada ga traži i Inter. Tako Murinjo pravi uvertiru šlagera? osmine finala. Ta krađa bi predstavljala veliki poen u psihološkom ratu sa Junajtedom.- šalke je nezadovoljan partijama povremenog nemačkog reprezentativca Nojera i zamenu traži u Srbiji. Rado bi na svom golu videli Kebinog sina - Nikolu Kojića. Pod radnim nazivom "šalke traži Nikolu Kojića".- Milijaša traži pola klubova nemačke, francuske i još ponekih državica. Najjači u ponudama su svi grčki klubovi.- Miodrag Stošić, štoper Vojvodine sanja da pojača poljski Leh Poznanj.- Novi zvezdin štoper Vranješ iskreno se nada da će nadmašiti Vinka Marinovića.- za kraj, Vojvodina će svoja pojačanja potražiti u Bakuu. Olimipik iz tog grada. Kažu da su ih dobro videli na delu kad su ih izbacivali iz prekvalifikacija kupa govno.Da naglasim, tekstove sam gotovo verno preneo :)
:Hail: Ne zna se šta je jače, mada dominiraju Murinjo i Nikola (valjda Igor? :unsure: ) Kojić.
Link to comment

juce sam kupio Ruznal posle dosta dugog posta..i nista novo..ustvari , mislim da su dotakli dno sto se tice sadrzaja..nijedna vest koja bi bila interesantna..jebote,bajatije da bajatije ne mogu bit'...tuzno je na sta je spao ovaj nekada Jak i Do samog kraja list..prakticno sam odrastao uz njega,sad nije ni za toalet..gomila beskorisnih informacija..previse podata iz sveta,a premalo iz domaceg fusbala..mislim da je sve pocelo prosle god. kad su promenili dizajn..od tada sam ga sve redje kupovao..tako da sam skoro pa prestao da ga kupujem..nema sta,super jak marketing imaju..naravno,sjebala ih i interner revolucija..i ne samo njih...pogotovo me nervira kad sam jednog petka video ruznal (nisam ga kupio,samo prelistao) i video da pola onog dela koji je posvecen fudbalu je nakicen informacija o kladionicama...pa majku vam,toliko novina pisu o tome i oni se napravili pametni da mudruju...mnogo sam se razocarao u ovakav ruznal...imam kolekciju od pre nekoliko godina...tad si imao bar sta da procitas..u slobodno vreme..prosto su neuporedivi..

Edited by gorance
Link to comment

Pre nekoliko godina si bio dosta mladji i nisi obracao paznju na mnoge stvari u vezi pisanja novina, bas kao i ja i bilo ko drugi... medjutim, kada malo bolje pocnes da shvatas neke stvari, a pritom imas mogucnosti da tokom dana vec vidis sta se gde desilo, a to tek sutradan to vidis u novinama, normalno je da su ti manje interesantne...A to sto kazes da nema sta da procitas... [a, zar nisu dovoljni Goksijevi navodi sa pocetka ovog topika?? :lol:

Link to comment

ima i toga da smo bili mladji,ali onda nek nas bar mladji poslusaju pa da ih ne truju..kao mene..eno, pun mi je podrum...jos malo pa ce da izadje kroz prozor..salim se malo,ali sad kad pogledam neki iz 2004,2005 mnogo je bolji...ima mnogo manje lufta na papiru i mnogo vise informacija..jos nesto, interesantno je sad da procitas izvestaj sa neke utakmice mladjih kategorija iz 2004 ili 2005,manje vise su to igraci koji crnce po nasima njivama...

Edited by gorance
Link to comment

Iako sam bio dete, sećam se kad je izašao prvi broj žurnala, par meseci pred SP u Italiji...Razrogačio sam oči, nisam mogao da verujem da postoje kod nas takve novine. Do tada bio samo Sport, ono je bre bila revolucija, danas raspad totalni...I kupio ćale prvi broj, kaže "daj da vidimo na šta liči", Sport odma' otišao u istoriju.

Link to comment

Ja bojkotujem zurnal vec duze vreme, ponajvise zbog toga sto su prve dve strane ( one u koloru) nazvane crveno beli svet, treca i cetvrta crno beli svet, kao da su samo simpatizeri ova dva kluba citaoci, jadno da nemoz biti jadnije, a na ostalim stranama vec pomenuto nista. Pa kad se jos dodaju oni pikantni clanci s naslovom tipa " maradona u Partizanu" i ostali gore pomenuti smuci mi se dan od ranog jutra. Necu ga kupiti pa makar crko!

Link to comment
jel moze ovo od juce?Da ima naše državljanstvo Ađuru bi sigurno već bio u tefteru selektora Antića. Zato i pitanje Ađuru da li bi prihvatio srpsko državljanstvo i crveni dres Srbije. - Ako me oženite Ivanjičankom odmah postajem Srbin ? uz glasan smeh priča Ađuru. - cool.gif
Ko je taj?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...