Jump to content
IGNORED

Sportski žurnal i JSL Sport™


Goksi

Recommended Posts

Без карте Лондона у рукама, често сам запиткивала људе на улици да ли сам на добром путу и где је тачно стадион
Montevideo bogtevideo, romantika.
Link to comment
  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bright Billy

    29

  • Goksi

    5

  • Nemanja Posrbica

    5

  • gorance

    4

Dobro nije napisala:"A onda sam se setila da sam od prijatelja iz Telenora dobila novi HTC DESIRE HD na test i da sam uz pomoc mapa koje sam daunloadovala sa interneta, uspela da dodjem do stadiona. Na srecu imala sam dovoljno vode Knjaz Milos koju sam ponela iz Beograda i dovoljno Jafa keksa da mi ne padne secer. Taksi je skup, a moje nove Nike patike iz Delta sporta su mi pomogne da mi noge ne budu umorne dok sam setala ulicama pokislog Londona".

Edited by Milosh76
Link to comment
Iz africke zemlje Cadgde caruju rat i gladpobegao dok je mladi stigao u BeogradRece da je fudbalerigrao bi za stan i hranui malo menadzerske hvale dosao na MarakanuProblem nije bio novacal se ipak nijsnasaootisao u Milanovacnovi stan i hranu nasaoStigla mu i familijane vraca se niko kucisimpaticni dugajlijahoce ovde da se skuciU Afriku nikad visecirilicom sada piseu Metalcu fudbal igraa zove se BETOLINGAR
pesmu napisao Vlade Zlatic navijac Slobode iz Uzica, a objavio ruznal juce :lol:
Link to comment

verovatno nisam mogao da nadjem pogresniji topik ali greh je ne pomenuti zeljka pantica iz danasa koji gostuje na sos kanalu . sramotno je raznorazne kreature u srpskom novinarstvu nazivati kolegama ovoga lika :Hail::Hail::Hail:

Edited by DR. KUMALO
Link to comment
Montevideo bogtevideo, romantika.
U jebote, to mi ortakinja. Nekad bila, enivej.Tekst je 1no dno dnoa, šonobise reklo, ali mislim da je pre otišla zbog spleta okolnosti : pojavljivanje na onim plakatima protiv diskriminacije (kovrdžava devojka u tekvondo kimonu) i činjenice da je student žurnalistike i svetske književnosti.mislim, ako je to ta osoba, a 99% sam siguran da jeste.
Link to comment
Realno, radi se o najgorem tekstu koji se za to izborio u vrlo teškoj konkurenciji raznih Stojadinovića i ostalih burjogurt spisatelja.
ochigledno sa malo paznje pratish mocni zurnal. za pochetak, tokom sp je ona ludacha koja je urednica za rukomet napisala neku kolumnu sa naslovom "uvecani anri" u kojoj objashnjava kako henryu u reklamama za donji vesh doteruju velichinu alata. a onda, u seriji najgorih tekstova svih vremena je lik koji izveshtava sa slamova u tenisu, kada je pisao dnevnu kolumnu sa u.s. opena, svaki dan je pominjao samantu, kako dobra teta zna shta valja i neke slichne potpuno neverovatne stvari. veruj mi da sam odmah otvarao tenis tih dana kad uzmem zurnal. Edited by Teixeira
Link to comment
veruj mi da sam odmah otvarao tenis tih dana kad uzmem zurnal.
Da, da, i ja sam. :D Dobra teta Samanta... Ne može se to prepričati.Mada rukometašica dominira, pored tog teksta o Anriju može se još pomenuti ona kolumna sa SP u kojoj je izrazila želju da je kresne 1 Joakim Lev, pa intervju sa nekim rukometašem negde oko prošle nove godine u kom nije bilo ni reči o sportu već je dotični nezamislivo kenjao o smislu života, ljubavi, muško-ženskim odnosima, religiji itd. (ni to ne se može prepričati) ili ono kad je Radomiru Antiću preporučivala da čita Vladetu Jerotića koji je "tako divno spojio psihijatriju i pravoslavlje". Vrhunac svega je ona njena serija intervjua sa onim frikom koji je dokazivao da je neuspeh fudbalske reprezentacije na SP uzrokovan loše dizajniranim grbom na dresu.
Link to comment
Da, da, i ja sam. :D Dobra teta Samanta... Ne može se to prepričati.
još jedan :D njihovi rukometni "novinari", predvodjeni dotičnom, su ipak ubedljivo najgori (ne računajući naravno ono djubre Stojadinovića), ono što oni rade je dno.
Link to comment
još jedan :D njihovi rukometni "novinari", predvodjeni dotičnom, su ipak ubedljivo najgori (ne računajući naravno ono djubre Stojadinovića), ono što oni rade je dno.
U srpskom sportskom novinarstvu ne postoje gori i korumpiraniji novinari od Vujadina Tomkovica iz Vecernjih novosti i Arsenija Soskica iz Sporta... Za razliku od njih Svetlana Vujicic je bila sportistkinja - reprezentativka u rukometu, a ovi ni fizicko nisu radili u skoli...
Link to comment
U srpskom sportskom novinarstvu ne postoje gori i korumpiraniji novinari od Vujadina Tomkovica iz Vecernjih novosti i Arsenija Soskica iz Sporta... Za razliku od njih Svetlana Vujicic je bila sportistkinja - reprezentativka u rukometu, a ovi ni fizicko nisu radili u skoli...
Tomkovic je bivsi fudbaler i strastveni navijac Partizana, sto su preduslovi da nema pojma, slazem se!
Link to comment
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...