Jump to content
IGNORED

Sportski žurnal i JSL Sport™


Goksi

Recommended Posts

moram da priznam da je onaj djuric jedno kvalitetno parce neartikulisane bukovine..mozda ima debel' dzep,ali je brate smejurija na kub sto se tice govora...pa gde njega nadjoste...aj sto mu treba papir na govornici,to se moze progutati,ali bre on ne ume ni da procita..pored njega i Tana "Ne" Dan lici na knjizevnika...

Link to comment
  • Replies 112
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Bright Billy

    29

  • Goksi

    5

  • Nemanja Posrbica

    5

  • gorance

    4

Ako može neko od modova da promeni naziv topik. Da doda i Žurnal u naziv. Hvala.- ko ima slabo srce ne preporučujem nikako današnje izdanje asportskog™ žurnala. ide naslov preko pola strane, ovako nešto "Tutorić za jači bedem Zvezde" :Hail:

Link to comment

Preko cele druge i treće stranice u današnjem Sportu predivan tekst sa prigodnim slikama kako loču™ i žderu™ Ten Dana™ i Đurić. Naslov "Sasatanak ispod sača" :wub: Prosto je neverovatno koliko se razlikuju verzija ovog teksta postavljena na internet stranici Sporta i ona u novinama. Na netu je postavljena još i normalna slika. U novimana su slike kako žderu neko pečenje, svaki od njih nateže™ neku rakiju i slično. Naslov koji ide u novinama ne postoji na netu.predsednici.jpg

ĐURIĆ: Kako ide?DEN TANA: Dobro je, ali je bilo lakše dok smo imali ono v.d. ispred funkcije!ĐURIĆ: Biće bolje.DEN TANA: Apsolutno.ĐURIĆ: Kako je moglo da vam bude, dobro je...Inače, dolazak Jugovića ti je velika stvar, pravi je biser.DEN TANA: Slažem se apsolutno.ĐURIĆ: Ma, najbolje je biti običan navijač. Ovako, pobediš 15 puta, onda jednom izgubiš i gotovo. Nego, koje vino piješ?DEN TANA: Može neko neutralno!ĐURIĆ: Ja ću crno. Ne crveno! Crno.DEN TANA: Onda ćemo obojica crno, tačnije – crveno! Bliži se zimski prelazni rok u kojem će, očito, Zvezda više da pazari, a Partizan više da prodaje...ĐURIĆ: Imamo višak radne snage.DEN TANA: Vi prodajete, mi kupujemo, a što se tiče radne snage i kod nas je višak, imamo baš mnogo zaposlenih.ĐURIĆ: Pa dobro, nema ni kod nas baš mnogo, ali može da se smanji.DEN TANA: Nego, hvala “Sportu”, ovo je super ideja da se druže predsednici Partizana i Zvezde. Kad sam polazio sa stadiona mnogi su mi rekli da je prava stvar, alal ti vera što ideš na ručak sa predsednikom Partizana.ĐURIĆ: Pa, ti imaš u upravi dosta naših ljudi (smeh)! To oni odobravaju! A ja vidim da je moj kolega gospodin.Dvojica predsednika su se dotakli toga koga bi iz tabora rivala voleli da vide u svom klubu.DEN TANA: Molio sam Diku Stojanovića dok je bio direktor da dovedemo Tošića iz Banata, a on mi je kazao da je nizak! Znao sam još tada da ima kvalitet za Englesku. Sad bih Partizanu uzeo golmana i – bodove! Naravno i Batu Mirkovića, on je heroj, borac, prava ličnost. Ako treba, par članova uprave bih promenio za igrače!ĐURIĆ: Ti bi Partizanu uzeo sve! Pa ti bi celu upravu onda morao da prevedeš kod nas! A Bata Mirković bi ti igrao levog beka. Ima i Zvezda kvalitetnih igrača, ali je po meni Partizan u ovom trenutku bolji tim. Nego, ide li Gaj?DEN TANA: Ono što je uradio ne može nikako da se opravda, Gaj ide, deca moraju od malena da se uče da poštuju vrednosti i na tome moramo da radimo.ĐURIĆ: Sportski direktor mora tu da obavi razgovor.Osvrnuo se prvi čovek Crvene zvezde i na skandiranja navijača koja ne jenjavaju.ĐURIĆ: Šta, i dalje viču? Ružno.DEN TANA: Neka pevaju i skandiraju upravi šta hoće. Meni poručuju da pušim, a ja sam pušenje ostavio pre deset godina! Takođe, nikad nisam bio konobar, eto, unapredili su me. A kod mene je konobar imao veću platu od potpredsednika Amerike, a šef sale veću od predsednika SAD!ĐURIĆ: To je poenta.Važan datum i za Đurića i za Den Tanu svakako je 21.februar 2009. kada se na prolećnoj premijeri u Humskoj igra večiti derbi.ĐURIĆ: Nema tu mnogo priče, 21.februara uzimamo tri boda.DEN TANA: Da se mi sada dogovorimo oko te utakmice, vi nama bodove, pa da liga bude interesantnija.ĐURIĆ: Dogovorićemo se drugi put (smeh). Biće to dobra utakmica. DEN TANA: Dok je matematički moguće, verujem u titulu. Idemo da pobedimo sve utakmice do kraja. Ne interesuju me nikakve nameštaljke, hoću da svi radimo pošteno, tako će fudbalu biti bolje.ĐURIĆ: I mi hoćemo da dobijemo sve do kraja, a što se ovog drugog tiče, uprave su nam mlade, poštene, mada je Den mudar čovek pa je u svoju ubacio trojicu-četvoricu naših ljudi (smeh).DEN TANA: Ma, ja navijam za sve naše klubove kada igraju u Evropi, trebaju nam ti bodovi, da i jedni i drugi direktno idemo u velika takmičenja.ĐURIĆ: Da, to je poenta.DEN TANA: Mada, da presečem temu na kraju, i ova prasetina ispod sača je fantastična.ĐURIĆ: Slažem se.DEN TANA: Upamtiću ovaj susret i po izvrsnoj hrani u “Zlatnoj varoši” i po tome što su se prvi ljudi Partizana i Zvezde družili na ovakav način.ĐURIĆ: Baš tako. Nego, da te povezem?DEN TANA: Hvala, tu me čekaju kola.Ruka ruci, do nekog novog susreta. A posle ovakvog, verujemo da će naredni uslediti i pre svetkovine srpskog fudbala, 21.februara 2009. godine u Humskoj.SEKULIĆ NA VEZIDuško, za koga navijaš?Mobilni telefon Dragana Đurića neprestano je zvonio. U jednom trenutku nazvao ga je i Duško Sekulić, prvi čovek Javora ali i član UO Crvene zvezde!ĐURIĆ: Evo tvog člana uprave!Veza je uspostavljena.ĐURIĆ: Evo, sedim sa tvojim predsednikom. Kako kojim? Pa znaš valjda ko ti je predsednik!DEN TANA: Pitaj ga da li on to ima trojicu predsednika?Telefon je zatim uzeo čelnik crveno-belih.DEN TANA: Došao sam da proverim za koga navijaš. Poništiće ti bodove jer si u upravi dva kluba, saznao sam u savezu.ĐURIĆ: Kaži mu, kaži mu...SARADNjAZajedno smo najjačiKažu mnogi da će odnosi večitih rivala postati dobri onog trenutka kada Zvezda i Partizan u predsezoni odigraju prijateljsku utakmicu. :huh: ĐURIĆ: Treba stvari pokrenuti, mada takva utakmica ne bi imala draž kao ona za bodove.Rivalitet je veliki i treba da bude. Što se saradnje tiče predlažem da se direktori sastaju jednom mesečno i pričaju, jer su, čast ostalima, Partizan i Zvezda dva najveća kluba.Za dobrobit fudbala, da se udružimo, da i država vidi da treba da se uključi i da svi doprinesemo boljitku fudbala u Srbiji.DEN TANA: Morali bi da se dogovaramo, da radimo zajedno za dobrobit srpskog fudbala, sve ono što možemo zajednički da radimo.KONTRATole Karadžić – zvezdaš Dotakli su se Đurić i Den Tana i reprezentacije, pohvalili rad Radomira Antića, ali su se dotakli i prvog čoveka FSS, Tomislava Karadžića, što je predsednik Zvezde iskoristio da vrati lopticu za svoj “crno-beli UO” i Duška Sekulića.DEN TANA: Mene Tole već 20 godina redovno pita: kako je naša Zvezda! Znam da čovek navija za Zvezdu, ali ovo kažem najozbiljnije jer znam da je istina, kad odjednom, on postade predsednik Partizana! :D ĐURIĆ: Nemoj da veruješ Toletu (smeh).DOBAR ZNAKVino na košuljiImao je Dragan Đurić i peh, kada je u jednom trenutku gestikulirao, rukom je zakačio čašu i prosuo po sebi crno vino, našta je prvi čovek Zvezde odmah uzeo u ruke čašu i malo je nagnuo na stranu.DEN TANA: Nisam ja ljudi, videli ste! Nemam ništa s tim. Mada je to znak sreće. Biće para.ĐURIĆ: Sigurno će biti dobro. Kod nas se pipne to vino, pređeš onda rukom po vratu i, kažu, biće love!GALANTNOSTBakšiš konobarimaIako su bili naši gosti, pokazali su i Dragan Đurić i Den Tana kakvi su ljudi. Ponudio se najpre predsednik crno-belih da plati ručak, što naravno nije dolazilo u obzir.A pre nego što je izašao iz restorana “Zlatna varoš”, Den Tana je dvojici konobara za izuzetnu uslužnost i ljubaznost ostavio napojnice – po deset evra :wub: .
Đurić inspirisan poentom™.
Link to comment
Preko cele druge i treće stranice u današnjem Sportu predivan tekst sa prigodnim slikama kako loču i žderu Ten Dana i Đurić. Naslov "Sasatanak ispod sača" :wub: Prosto je neverovatno koliko se razlikuju verzija ovog teksta postavljena na internet stranici Sporta i ona u novinama. Na netu je postavljena još i normalna slika. U novimana su slike kako žderu neko pečenje, svaki od njih nateže neku rakiju i slično. Naslov koji ide u novinama ne postoji na netu.predsednici.jpgĐurić inspirisan poentom.
Cini li ti se da previse povracas? Jel to od pusenja?
Link to comment

Danas je Đurić briljirao u Žurnalu. Naročito kreativan je bio deo gde se iščuđava kako to Ilija Ivić ima tolike prihode, dobije na potpis za sportskog direktora 300k, pa ima platu od 25k, kada Tomić radi takoreći za dž :lol:

Link to comment
Danas je Đurić briljirao u žurnalu. Naročito kreativan je bio deo gde se iščuđava kako to Ilija Ivić ima tolike prihode, dobije na potpis za sportskog direktora 300k, pa ima platu od 25k, kada Tomić radi takoreći za dž :lol:
Jaca je tvrdnja da Grubor ima 90.000 dinara i Stojadinoviceva kostatacija - kad bude kao Zeka imace i vise :Hail: , na sta Djuric odgovara da je ovaj u nekim stvarima i bolji od Zecevica cool.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...