Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

Ja i ne znam sta oni imaju da uce na veronauci tolike godine. a tek na gradjanskom :( ... moja cera treci razred na gradjanskom kaze da je mnogo zanimljivije na veronauci, tamo pricaju price i valjda pevaju, a na gradjanskom samo o dosadnim emocijama :D

 

Link to comment
Ja i ne znam sta oni imaju da uce na veronauci tolike godine. a tek na gradjanskom :( ... moja cera treci razred na gradjanskom kaze da je mnogo zanimljivije na veronauci, tamo pricaju price i valjda pevaju, a na gradjanskom samo o dosadnim emocijama [emoji3]
 
zavisi ko predaje, zavisi kakav je razred. kod nas su poslednje 3 godine jedina interesovanja zene u kujni pederi u paklu i to je manje vishe sve. meni realno vishe za psihologa nego za verouchitelja, ako cemo poshteno [emoji38]ol:


sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

Link to comment
3 minutes ago, Lezilebovich said:

Ja i ne znam sta oni imaju da uce na veronauci tolike godine. a tek na gradjanskom :( ... moja cera treci razred na gradjanskom kaze da je mnogo zanimljivije na veronauci, tamo pricaju price i valjda pevaju, a na gradjanskom samo o dosadnim emocijama :D

 

I kod nas je vecito bilo zanimljivije na veronauci :D

 

Sto kaze buba, zavisi ko predaje, a ja sam kroz celo skolovanje imao tu srecu sa veronaukom(i matematikom i srpskim).

Edited by Milošica
Link to comment
2 minutes ago, Lezilebovich said:

Ja i ne znam sta oni imaju da uce na veronauci tolike godine. a tek na gradjanskom :( ... moja cera treci razred na gradjanskom kaze da je mnogo zanimljivije na veronauci, tamo pricaju price i valjda pevaju, a na gradjanskom samo o dosadnim emocijama :D

 

Pa iskreno kad bi se ti predmeti ozbiljno tretirali svašta bi se moglo naučiti... Čak, verovatno i mnogo više na veronauci, koja bi trebala pre da bude komparativna religija, a ne veronauka... To bi mogao boiti jaaako dobar miks religije, filozofije i istorije... Ali, za to nema volje...

 

 

  • +1 2
Link to comment
Pa iskreno kad bi se ti predmeti ozbiljno tretirali svašta bi se moglo naučiti... Čak, verovatno i mnogo više na veronauci, koja bi trebala pre da bude komparativna religija, a ne veronauka... To bi mogao boiti jaaako dobar miks religije, filozofije i istorije... Ali, za to nema volje...
 
 
nece oni to, oni hoce prisilu i dogmu. i to ti je tako.

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto

  • +1 5
  • Hvala 1
Link to comment

Ovo prozivanje direktora skola je dno dna. 

Sestrina mala je nakon I razreda, nepunih osam godina, dosla kuci i rekla majci, ja sam se ispisala evo ti papir da potpises i od tada je na gradjanskom. 
Srednja skola. Svestenici i ovo oko religije joj bilo odbojno pre pocetka skole.

 

Edited by Moonwalker
  • +1 5
Link to comment
14 minutes ago, gospa buba said:

pa problem je shto direktore postavlja partija, tako da slaba vajada od objavljivanja imena emoji38.pngol:

sent from bash mnogo dobar novi bubamoto
 


Pa to on vrsi psiholoski pritisak pa gde prodje, prodje. Naravno da su kombinacije iznad svega i njima i svima. Svoje iz struke isutiraju kad ih nazulje.

Link to comment
1 minute ago, djordje geprat said:

vidim da se provlači i ovde.da li je zvaničan naziv predmeta "veronauka" ili "nauka overi" ili nešto treće?

Veronauka, svako uči svoje, pravoslavci pravoslavlje, katolici katoličanstvo, protestanti protenstatizam, muslimani svoje... Nema poređanja, nema upliva drugih religija, nama ništa što bi moglo da bude zanimljivo...

 

Prosto glupo bubanje napamet i pokušaj nametanja biblijskih priča iz ugla svoje crkve...

 

 

Link to comment

Mi smo dosta pricali o zivotu, posebno u srednjoj.

 

Dosta zdrave i uslovno receno napredne stavove su imali sva trojica koja su mi predavala.

 

Jedan od njih je bio i na ekoloskim protestima.

Edited by Milošica
Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Veronauka, svako uči svoje, pravoslavci pravoslavlje, katolici katoličanstvo, protestanti protenstatizam, muslimani svoje... Nema poređanja, nema upliva drugih religija, nama ništa što bi moglo da bude zanimljivo...

 

Prosto glupo bubanje napamet i pokušaj nametanja biblijskih priča iz ugla svoje crkve...

 

 

hvala na odgovoru. sranje uz zaglupljivanje

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...