Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

1 hour ago, NevenMan said:

Patrijarh kao djikovid, trudi se sa ga svi vole i stali mu do toga. Usiljeno i glupo


Samo da aktivno ne truju, od popova puna kapa 

Link to comment

Ne nasedati na trikove lukavago.

Tako i patrijarh Pavle, divan čičica, vozio se trolom i popravljao sam sebi cipele, trivije same, pa hop- citirao Ota Vajningera.

Edited by halloween
  • +1 2
Link to comment
10 hours ago, Filozof manijak said:

Jok,već treba da širi i održava podele i mržnju. :isuse:

Umesto sto Palamudi o Dzoniju Stulocu ( who fucking cares) nek se potrudi da se legalizuju lgbt u Srbiji? Da se ljudi vakcinisu. Da pomogne da se srusi rezim...

Link to comment
55 minutes ago, NevenMan said:

Umesto sto Palamudi o Dzoniju Stulocu ( who fucking cares) nek se potrudi da se legalizuju lgbt u Srbiji? Da se ljudi vakcinisu. Da pomogne da se srusi rezim...

Što bi on bio dužan da ispuni tvoja očekivanja?

Link to comment
4 hours ago, NevenMan said:

Umesto sto Palamudi o Dzoniju Stulocu ( who fucking cares) nek se potrudi da se legalizuju lgbt u Srbiji? Da se ljudi vakcinisu. Da pomogne da se srusi rezim...

OK ovo oko vakcina, to bi bas mogao. Tu se i Papa slaze (Vatican CDF says use of anti-Covid vaccines “morally acceptable”). Jedna jaka™ izjava bi spasila zivote. Ima ovo za sad (skroz downvote-ovano na YouTube :dry:):

 

Ovo ostalo... opet ako je Papa merilo, "Pope Francis to parents of LGBT kids: ‘God loves your children'" - je otprilike najjace sto lider tradicionalne vere moze u ovom trenutku. Ne moze patrijarh nista da legalizuje, naravno.

 

A rezim, ako se ne moze promeniti na birackim mestima (kako Bob™ zapoveda), vala neka se ni ne menja... Posto se vise plasim onog sto bi nasilnim putem doslo.

Link to comment
6 hours ago, Filozof manijak said:

Što bi on bio dužan da ispuni tvoja očekivanja?

Finansiramo ga iz budzeta. 
slupali smo silne novce ( nase) na onu skalameriju na Vracaru pa bi bio red da mecka Igra kako mi sviramo

Link to comment

Imaš x instanci koje takođe finansiraš direktno iz svog džepa kojima je u opisu radnog mesta da donesu ono šta očekuješ.

Ne čini li ti se da si malo preskočio nadležnosti?

Link to comment

Ne znam ko smo to mi, koliko sam shvatio ti ne živiš u Srbiji pa ne znam kako učestvuješ u budžetu. A mečka igra upravo onako kako mi sviramo, 85 posto stanovništva su pravoslavni hrišćani, misliš li da imaju nešto protiv toga da država daje pare njihovoj crkvi?

Ono o legalizaciji lgbt nema veze sa životom. Crkva je milenijumska institucija koja opstaje toliko dugo upravo zato što se drži svojih dogmi, obreda itd. Videti pod sveta tajna braka.

Zašto bi crkva rušila ovaj režim, nije po tvojoj volji?

  • +1 4
Link to comment
7 minutes ago, čekmeže said:

koliko sam shvatio ti ne živiš u Srbiji pa ne znam kako učestvuješ u budžetu

Jes da ja ovde pricam sam sa sobom, pa cu sam uzeti svoj kaput, ali pre nego sto izadjem - nemojte to. 3 mlrd. eura u Srb. ulazi godisnje iz inostranstva, od "nas". Sranje argument, bilo kako.

Link to comment
7 minutes ago, Indy said:

Jes da ja ovde pricam sam sa sobom, pa cu sam uzeti svoj kaput, ali pre nego sto izadjem - nemojte to. 3 mlrd. eura u Srb. ulazi godisnje iz inostranstva, od "nas". Sranje argument, bilo kako.

Fair enough. Dotacije iz inostranstva su značajan faktor u Srbiji, ali to još uvek onog ko dotira ne čini poreskim obveznikom Srbije pa da kaže mi finansiramo iz budžeta. Verovatno je profesionalna deformacija kad reagujem na nepreciznu terminologiju, ništa protiv dijaspore kao takve.

Link to comment

Kad bi patrijarh pomogao da se legalizuje vutra za početak to bi bilo dobro, onda zapalimo buxnu i sjednemo na trotoar i uz kumbaya my lord srušimo vučića. 

Link to comment
2 hours ago, Filozof manijak said:

Imaš x instanci koje takođe finansiraš direktno iz svog džepa kojima je u opisu radnog mesta da donesu ono šta očekuješ.

Ne čini li ti se da si malo preskočio nadležnosti?


Hilandar gori li gori :ph34r:

A i posle patrijarha se ne govori, jelte...

Uostalom znamo svi sta se desilo mucenom Judi kad je pitao gde ode kinta :D

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Isto je takav i argument da ga mi finansiramo iz budžeta. pa je zato pop dužan da igra kako se nama svira.

 

pa šta rade nego igraju kako ih plaćaju

 

nikad nisu bili ovako direktno nakačeni na budžet. samo da im se to isključi i da se ostave na samofinansiranju od svojih vernika, bili bi prvi na barikadama, imali bi litije protiv Vučića svaki dan

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...