Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

2 minutes ago, ragasto said:

Dabar nije lupetao okolo, bar sudeći po prekjučerašnjoj izjavi

 

 

Šta mu vredi, kad je provodio vreme među genijima koje virus ne može zaraziti.

 

Nadam se ozdravljenju, ovaj mi deluje normalno, možda grešim.

Link to comment
  • 2 weeks later...
Quote

 

Nije ovoj raspetoj zemlji problem Aleksandar Vučić, već frustracije onih koji bi da ovu zemlju kroje po svome, a u toj političko-krojačkoj zamisli ovdje bi bilo Srba tek toliko da dekorativno ukrase vjerski i nacionalni monolit zamišljen u nekom od mračnih centara moći. Znam da to predsjednik Vučić ne bi dozvolio, baš kao ni predsjednik Dodik, kao ni svaki drugi čestiti Srbin kojem je stalo da iza nas nešto ostane u ovoj lijepoj i strašnoj zemlji, koja nije i neće biti ničiji plijen, već prostor u kojem će život nadjačati smrt, u kojem će biti brojnije nove kolijevke nego radne vize, u kojem će komšija vjerovati svome komšiji kao bratu rođenom.

 

Dok god raspinju Aleksandra Vučića, znam da nam je dobro krenulo, da nam ide, da smo tu gdje jesmo. Kad ućute, znaću da nije kako treba, da nestajemo i da nas neće biti. Vučićevo raspeće je naše vaskrsenje, zaključuje episkop Sergije.

 

 

Link to comment

Koliko vidim ta riba je jurila popa, a klinac okrenuo kao da mu ju je matori skinuo. Bespotrebno se cimao dečko, mala našla nekog "lijepog" da joj plaća račune i ko zna šta još. Naravno deo posle toga sa otmicom je skandal, tj. kriminal. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...