Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

nema ništa od toga dok se ne završi onaj beli slon na vračaru, a i nakon toga, bratija samo štancuje nove crkve i manastire, gde god nađeš zgodno brdo ti manastir posadi

Link to comment
10 hours ago, ToniAdams said:

Ja zimus operisan u katoličkoj bolnici, i bas mi je to palo na pamet. Nisam uspeo pronaći bilo sta slično unas.

 

Elem ocu sad u pakao?

 

Nećeš, kakav pakao, to je jedna Firma, SPC npr priznaje krštenje u Katoličkoj crkvi, ne bi morao ponovo da se krstiš, samo bi imao dodatan obred miropomazanja.

Link to comment

U prevodu, u pravoslavnoj klinici ne bi ponovo operisali pacijenta koji je već operisan u katoličkoj klinici, već bi mu samo uradili malu estetsku korekciju.

Link to comment

takoe. priznali bi mu katolichku operaciju.

 

u stvari mislim da mu ne bi radili nishta, ako je uradio sve katolichke operacije :hihi:

Edited by gospa buba
Link to comment

Samo da kažem da sam doživeo diskriminaciju. Pitali su me za veroispovest i nisu prihvatili agnostik kao odgovor. Na kraju sam reko da sam naš.

Link to comment
2 hours ago, ToniAdams said:

Samo da kažem da sam doživeo diskriminaciju. Pitali su me za veroispovest i nisu prihvatili agnostik kao odgovor. Na kraju sam reko da sam naš.

Nisi probao sa ateista?

Link to comment
19 hours ago, ToniAdams said:

Pa to je suvise jednostavno. Zao mi sad samo sto nisam rekao da verujem u Svaroga, Peruna i družinu.

 

Trebalo je da kažeš Serbon, bog rata :fantom:

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...