Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

On 16.3.2018. at 1:49 PM, teacher said:

 

ne kaže se za džabe u crnogorskim sredinama kad neko ide na sahranu: uvek ti ideš da se provodiš...

u mom staaarom kraju ne tako retko se moglo čuti  ' bila lijepa sa'rana'.

Link to comment
  • 3 weeks later...
On 4/11/2018 at 16:30, renne said:

 

Firma PMC inženjering koja gradi je ćerka firma Yugoimport SDPR-a :dry:

 

http://www.pmcinzenjering.com/sr/o-nama/

 

PMC INŽENJERING je specijalizovan za širok spektar delatnosti i usluga:

VOJNE BAZE, KOMANDNA MESTA, POLIGONI

IZGRADNJA OBJEKATA POSEBNE NAMENE, BOLNICE, SKLONIŠTA

STAMBENI, ADMINISTRATIVNI I POSLOVNI OBJEKTI

OBJEKTI ZA PROIZVODNJU ZDRAVE HRANE

 

SPC bizMis sa integratorom namenske industrije

 

Skoro mi se žalio jedan vlasnik vinarije da je SPC počela ozbiljno da im konkuriše u vinarskom biznisu, posebno pojedini manastiri koji su postali prave vinarije...

 

nije zadatak monaštva da se bavi biznisom nego da se moli Gospodu za sve nas, inače sve gubi smisao

 

 

Edited by slow
Link to comment

ako. za crkvu da omalterishu zickaju od stada vec 10 godina.

 

i josh ne postigoshe. kad narod nedarezljiv pa moraju da se izdrzavaju investiranjem :(

 

sent from bubamoto

 

 

 

 

Link to comment
Gospa Bubo iz ribarnice LOGOS, ne slažem se sa vašim ako
ja se bogami slazem. shto gore to brze. nisu oni najebali 45te za dzaba. i opet ce i opet ce :dry:

sent from bubamoto

Link to comment
11 minutes ago, gospa buba said:

ja se bogami slazem. shto gore to brze. nisu oni najebali 45te za dzaba. i opet ce i opet ce :dry:

sent from bubamoto
 

 

Ma jok, neće propasti, to je bila anomalija u prostor-vremenu, videćeš kad počnu da privatizuju institute i prave kampuse. Možda budeš na kraju i u dilu sa njima :tongue:

 

 

 

Edited by slow
Link to comment
 

Ma jok, neće propasti, to je bila anomalija u prostor-vremenu, videćeš kad počnu da privatizuju institute i prave kampuse. Možda budeš na kraju i u dilu sa njima tongue.png

 

 

 

dada, meni bi se obradovali bash [emoji3]

 

mada. moje eksperimentalno bavljenje je u poslednje vreme pod direktnim uplivom druga gospoda. nema drugog objashnjenja :ph34r:

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment

Kod mene popovi igraju fudbal u balonu protiv grobara sa malim g, da ne kažem ukopnika. Poslovno ljudi sarađuju  pa što se ne bi i družili na rekreaciji? 

Link to comment
13 hours ago, čekmeže said:

Kod mene popovi igraju fudbal u balonu protiv grobara sa malim g, da ne kažem ukopnika. Poslovno ljudi sarađuju  pa što se ne bi i družili na rekreaciji? 

timbilding

Link to comment
  • 4 weeks later...

Prekomandovalo™ vladiku Grigorija iz Hercegovine u Nemačku. Moj utisak o njemu je da je on neka liberalna struja, možda i najglasniji. Ovo mi deluje kao sklanjanje njega daleko od ljudi i medija u Srbiji, mada je i biznis sa vinima iz Tvrdoša verovatno zanimljiv ostalim velikodostojnicima...

Link to comment
Prekomandovalo[emoji769] vladiku Grigorija iz Hercegovine u Nemačku. Moj utisak o njemu je da je on neka liberalna struja, možda i najglasniji. Ovo mi deluje kao sklanjanje njega daleko od ljudi i medija u Srbiji, mada je i biznis sa vinima iz Tvrdoša verovatno zanimljiv ostalim velikodostojnicima...
Vladika je jedan pametan čovek uključen u svaki posao u Trebinju i okolini... Nešto kao izvesni filmski lik po imenu Don Vito...

Bar mi tako kažu mnogi izBosne...

Link to comment

Pa postoji ta priča za njega da mu nije strana ekonomija...
E sad ako je ovo zbog toga onda on treba da bude smenjen. Ovo mi više izgleda kao igra sklonićemo te da nam ne budeš pretnja u organizaciji crkve, a ti ćuti da ne bi isplivale ove druge stvari...


...shiit has hit the fan....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...