Jump to content
IGNORED

Liberalizacija SPC


ObiW

Recommended Posts

On 3/13/2018 at 11:25 PM, BlackGeorge said:

Nastavak priće o uhapšenom svešteniku i veroučitelju:

 

Poručilac droge neka žena iz okoline Požege i njena kćerka :D

 

http://www.telegraf.rs/vesti/hronika/2942616-ovo-su-seksi-narko-dilerke-iz-pozege-zgodna-plavusa-i-njena-izazovna-cerka-za-prljave-poslove-angazovale-cak-i-svestenika

 

prvo puna imena i prezimena pa onda inicijali

Quote

Pripadnici MUP-a u Čačku uhapsili su Svetlanu Popadić (46) i Anu Popadić  (24) iz okoline Požegezbog sumnje da su organizovale transport 27 kilograma skanka koji je policija zaplenila 27. februara ove godine u Mrčajevcima. 

 Za uhapšenu majku i ćerku je nedavno uhapšeni sveštenik prodavao narkotike.

 

U pretresu stana i drugih prostorija u kojima žive osumnjičene S. P. i A. P. koji je obavljen u saradnji sa policijom u Užicu pronađeno je 1.035 američkih dolara, 280 evra, 28.060 dinara, 50 kanadskih dolara, 70 konvertabilnih maraka i 40 švedskih kruna, za koje se sumnja da su stečeni prodajom narkotika. Takođe, od osumnjičenih je oduzeto i šest automobila.

uz to i saznanje o vragolastom popu jer je veroučitelj otvorio dušu:

Quote

Novi detalji hapšenja sveštenika i veroučitelja: Pop je imao brojne ljubavne afere, vodio je buran život - tvrdi svedok

 

Prema rečima izvora iz istrage, M. J. i Z. M. su bili u ljubavnoj vezi, uprkos tome što je sveštenik oženjen i ima dete.

 

Veroučitelj uhvaćen u švercu droge otvorio dušu policiji: "Pop Milan me tera da se oblačim kao žena, a ja mu udovoljavam!"

 

Link to comment
Quote

Istraga je došlo do podataka da je pop vodio prilično sladak i buran život. Sa jedne strane je bio uzoran građanin, svešteno lice kome su ljudi verovali, međutim, istovremeno je imao nekoliko ljubavnih veza. U vezi je bio sa svojim saučesnikom Marinkovićem, koji je voleo da nosi žensku odeću, ail i sa jednom ženom iz Požege. Postoje indicije da se viđao sa više žena. Neki meštani su posvedočili da se kod njih raspitivao o njihovim komšinicama i poznanicama - kaže izvor iz istrage.

 

Link to comment
Quote

Pijani pop leži na traktorskoj prikolici pored mrtvačkog sanduka – ova fotografija je juče bila hit na društvenim mrežama. Lokalni sveštenik sa slike Nenad Obradović živi u selu Drugovac kod Smedereva, a na pitanje novinara šta je dovelo do fotografije od 11. marta, kada je uslikan "mrtav pijan" pored pokojnika u kovčegu na putu do groblja, odgovara da je popio samo jedno pivo.

- Jeste, popio sam jedno pivo! Nisam poneo pumpicu, ja sam bolestan čovek imam astmu. Da sam poneo pumpicu ništa se ne bi desilo, šta će meni čoveku od 110 kila jedno pivo da uradi – pita i ne čeka odgovor pop Nenad Obradović iz Drugovca.

:laugh:

 

Ovde ima i video sa meštanima https://www.b92.net/zivot/vesti.php?yyyy=2018&mm=03&dd=15&nav_id=1369814 gde sa brane sa rečima da voli da popije.

Link to comment
12 minutes ago, pbg12345 said:

ali ovaj deda: malo  je popio, kao svi mi :D

 

ma ovo da bi se desilo mora cela ekipa na sahrani biti komirana

 

 

pa naravno da su svi pijani na sahranama, često se dešava da se i zapeva u nekom momentu...

Link to comment
6 minutes ago, pbg12345 said:

mala sahrana, ali vesela

 

ne kaže se za džabe u crnogorskim sredinama kad neko ide na sahranu: uvek ti ideš da se provodiš...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...