Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

:cvokotcvokot:kod mene zaboravili da upale
Kako bre :huh: kod mene greje k'o ludo? i love za to (da ne trollujem) Edited by apotekarica
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

kod mene nagarili, ali me drma nekakva drhtavica, bice od nocasnjeg viska alkohola & manjka sna... stavila masku na lice, onu sto greje, jer me pece faca ( :ph34r: ), pa sad blazena predem. uz casu piva.love za mail od drage osobeznam, znam.... :rolleyes::lol:

e, ovo mi je bas guilty pleasure. red kokica, red empatije, red kokica.
uybt, ja ne smem ni da privirim na tu jonizaciju, kad sam vidla kolko strana, cijenim da tu neshto nece da valja :lol: love: donelo mi vecheru :D
uybt, ja ne smem ni da privirim na tu jonizaciju, kad sam vidla kolko strana, cijenim da tu neshto nece da valja :lol:
recimo da se radi o preslikanoj situaciji 'svakodnevnice u drustvenjaka' tako da posmatranje sa strane daje posebnu draz. za temu svejedno preporuka. ja na njoj shvatila zasto je zasicenost boje odvojena dimenzija od svetline i zasto ne mogu sve nijanse da budu jednako zasicene (te zasto je 'krug boja' u stvari dvostruka kupa). ispunilo me to ponosom i samoljubljem.
moj love: dete već dva dana ide u nabavku i sprema ručak.
napravilo cezar salatu - sidu leči.da ponovim i ovde: odlično iskorišćena jajna ćelija. Edited by MaryPoppins
zaključak
recimo da se radi o preslikanoj situaciji 'svakodnevnice u drustvenjaka' tako da posmatranje sa strane daje posebnu draz. za temu svejedno preporuka. ja na njoj shvatila zasto je zasicenost boje odvojena dimenzija od svetline i zasto ne mogu sve nijanse da budu jednako zasicene (te zasto je 'krug boja' u stvari dvostruka kupa). ispunilo me to ponosom i samoljubljem.
preporuka, jashta, shirimo vidike :Dali pri pomisli da je vikendu kraj, i da ta ista koncepcija (anti-vojvodo, anti-serdare) pochinje vec sutra ujutro u ovom chasnom preduzecu, mami me da dobijem tifus malariju & shpansku groznicu & odem na bolovanje... tako da mi je draz za drushtvenjake jasna, samo mi se to ne jede vecheras :P. ybt. ni sutra :o
prosto mi neprijatno, ali opet sam danas imala jedan od onih "jebote sto mi je ovde dobro" momenata.
Poznata oba osecaja! Trenutno prozivljavam samo 1, odbijam da me bude sramota.Samo ti uzivaj! :D

Danima lutam po bespućima WWWa, zagledam po svim forumima nebili ugledao neki poznat nik. Ali, avaj. Nigde nikog. Već sam izgubio svaku nadu, pomišljao sam i na najgore, kad stiže spas u obliku PMa. Kaže, tu smo na PPP. Bolje vas našo.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...