Jump to content

LOVE topic

jms_uk

Recommended Posts

• Replies 36,4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• dig_chohano

864

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

:heart: i od mene, obozavam vrane i sl.
jao, draaaaga moja, ako se ovako nastavi sa stvarima koje obe volimo, ima da te zenim :wub: :D :s_d: da ne spominjemo podatak da su gavranovi inteligentniji & snalazljiviji od vecine dvonozaca -_-
da ne spominjemo podatak da su gavranovi inteligentniji & snalazljiviji od vecine dvonozaca -_-
zato ih i volim :Da samo da wubnem podatak da sam iz grupe onih koji besomucno zderu kad su nervozni, presla u onu gde se ljudi pod stresom osuse ko grana, jer ne mogu da jedu...:ambivalentnaosecanja,alajddastavimtonalovetopik:
a samo da wubnem podatak da sam iz grupe onih koji besomucno zderu kad su nervozni, presla u onu gde se ljudi pod stresom osuse ko grana, jer ne mogu da jedu...
podeli tajnu sa zaostalima u tranziciji?edit' luv za nov podf za mačke, vrane, pse, cveće i pčele.. Edited by mioba
ljudi pod stresom osuse ko grana....ne mogu da jedu...
taman sam htela nesto da pregrizem, ali sam se opet akutno sneveselila...koliko god ja mislila da sam uvek jasna, nekako ispadne, tamo gde je najvaznije, da sam pogresno shvacena...sreca je da ipak jos dosta imam da teram do anoreksije, daleko bilo.
:Hail: vampir
nemoj da mi kazes da se lozis na vampire, to bi bilo 2 much :wub: -----------------------znam da cu se jednog jutra probuditi "izlecena", samo treba izdrzati....prebacujem mozak na dosadne i potencijalno korisne teme, od ronzanja nema nista, osim---> :(edit: a i jos ponestoedit2: ovde, izuzev vampira, nema bas nista za love... izvin`te na trolu :mellow: Edited by Cruella De Ville
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...