Jump to content
jms_uk

LOVE topic

Recommended Posts

Tihajeza

prvi put u zivotu mi je bilo prijatno kod zubara! zamalo da zadremam (čak sam pomislila, što ovaj ne bi nastavio da svrdla ovako...)

Kelt

a, znači dig otvorio ordinaciju :lolol:

ordi

svrdla li svrdla :lolol:

Cruella De Ville

ijao, nedelju dana se skanjujem da odem do zubarke, koja mi je udaljena na pljuc. a ja se ni ne javljam, pa devojka misli sve je u redu. a zub zahebava li zahebava, ugasila sam ga kad se pojavim ovih dana <_<:heart: za zubarkicu

Edited by Cruella De Ville

Dina

e pa kad cak i mene boli zub )))):zakazala za utorak.. valjda ce da prezivi mukica (:nije za ljubav ali da se nadovezem (:

Kelt
e pa kad cak i mene boli zub )))):
hm, razumem da frizer i može nekako sam sebe da šiša.. al ovo ne znam kako ćeš... :blink:

dig_chohano
prvi put u zivotu mi je bilo prijatno kod zubara! zamalo da zadremam (čak sam pomislila, što ovaj ne bi nastavio da svrdla ovako...)
Zubar ti je sigurno car.

Tihajeza

Anestezija je car.Ne znam kako se niko toga nije setio tokom višečasnovnih mučnih sesija pod nazivom Popravi-Tihajezi-Zub :blink:

dig_chohano

Ja im bez ansetezije ni pregled ne radim. Ne mogu da ih gledam kako se znoje i skakuću po stolici. Njima lepo, meni lepo.

eye of the beholder

što si ti neki fin stomatolog. Nego odo ja da spavam... umoran samnemoj da je neko menjo forum......a da mene nije obavestio

Cruella De Ville

znas nesto sto mi jos ne znamo? :lol:

elle
ovo je momumentalno :wub:

Hella
То је персонални фото у профилу мени тренутно најдражег младог талента форума ППП. Исти ја кад сам био мали. :D

kgmr

stigo pavllle :wub:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...