Jump to content
jms_uk

LOVE topic

Recommended Posts

Аврам Гојић
Problem srednje klase vs. problem proletarijata. :kim:
Pa sve su to zajednicki problemi. i nezaposleni gej siromah i covek iz srednje klase koji je na poslu izlozen hirovima poslodavaca koje niko ne kontrolise. Ali eto neki su problemi manje zanimljivi od drugih.

cmrlj
К'о артристичне бабе да су задужене за распињање на крст, па одустану јер напољу пада киша. Или да нема уља да се у њему скувају хришћани јер је све извезено из Рима у Александрију. Или да се инквизитори успавају, па им Црни Гуја да Болдрика да нешто импровизује. :(
:rolf:kakav super humor. placem.

Indy
Pa sve su to zajednicki problemi. i nezaposleni gej siromah i covek iz srednje klase koji je na poslu izlozen hirovima poslodavaca koje niko ne kontrolise. Ali eto neki su problemi manje zanimljivi od drugih.
Mislio sam na ovo sto pise garoviks. Isterivati neku pravdu protiv supermarketa je tipicno za one kojima desetak posto jeftinije cene osnovnih proizvoda ne igraju veliku ulogu u zivotu. (Dogadja se to i ovde gde ja zivim, svestan sam te dinamike).

InvisibleLight

joj obecavam vama a najpre sebi da necu vise toliko obracati paznju na idiotske i lose stvari al da zaokruzim pravoslavni dan ovim komentarom jednog visokog dverjanina, ostavljen kod moje drugarice, ispod fotki sa helloween-a (deci je tata amerikanac i zive tamo):koja drskost, on ce da kaze sta treba da slave njena deca :D

jms_uk

a zašto veliko K u reči Koji?

Edited by jms_uk

Аврам Гојић

А ко ти је тај "велико К" који је заст'о у реци Који?

InvisibleLight

nemam pojma zasto veliko, valjda jer je to odnosna zamenica koja zamenjuje svetiteljato mi je visedecenijski poznanik, istaknuti dverjanin, posto nisam odolela da ne iskomentarisem a on uctivo odgovarao da bi zavrsio liberlnim usklikom da je sloboda izbora i zivljenja za njega najbitnija -_-inace sad videh da su dveri osnovali svoju izdavacku kucu 'catena mundi'

cmrlj

imala i ja takve, manje ekstremne, al od kojih mi svako malo neka pisimocirilicom, podrzimokostunicu, patrijarhjesvetac iskoci. i ko sto sam ukinula televizije sto me nerviraju, ukinula i njega. srecem ga relativno cesto, nikad nije pitao zasto.

zna da bih mu rekla da voli patrijarha u svoja cetiri zida :wicked:

Edited by cmrlj

InvisibleLight

ma nismo mi prijatelji na FB iako se dugo znamo,sta mislis zasto :lolol:a bas kod ove drugarice srecem ovakve, dosta njih blokiram iako su mi i bili fb prijatelji, da ne srecem razne homofobno,rasisticke i druge idiotluke. sto bih to radila sebi?edit: a sto bih ga napadala kad je mek ko pamuk:ovo kad se u americi slavi je u najmanju ruku neprecizno u sustini netacno al odnosilo se na ocev udeo (i kalendar) no on sve razume i prihvata :D

Edited by InvisibleLight

cmrlj

izvini, moja greska. nisu ove teske price za nas zene, bolje da razglabamo aksesoare uz novogodisnju haljinu :D

InvisibleLight

jest, uzas, ne znam za tvoj ng aksesoar, kad smo vec kod torbica meni vrhunska ona od tallulah :' duso, dreg ti je fantastican al ti se torbica zapalila' (popu sa kadionicom u crkvi na venchanju :D)

cmrlj
:rolf:

valjda smem da se smejem, meni ovo smesno. al doce oni sa pravim smislom za humor da objektivno procene :D

Edited by cmrlj

slepa živana
Занимљивије ми у ствари идеја да се свештеничке одежде продају људима који нису свештеници. Не знам на основу чега вам је то пало на памет, можда сам и то пропустио као и термин "бутик". Зашто би то неко куповао?
moj rođak nosi mantiju. kaže da ga svuda puštaju preko reda, a taksisti mu neretko ne naplate vožnju. štedi vreme i kućni budžet.istina, nije pazario u njihovom butiku pošto mu vera zabranjuje. lako je to sašiti, ali o tome na specijalizovanom topiku Štrikanje i šivenje

ivy

pušimo iz kesetm,jedemo i gledamo Dr Who...i tako dva dana :wub:a sutra će već valjda biti sunce..

Edited by ivy

kgmr
Занимљивије ми у ствари идеја да се свештеничке одежде продају људима који нису свештеници.
đakonska i sveštenička odežda (mantija, jelte) izmedju 10.000 i 40.000epitrahilj nema ispod 4.000RSD

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...