Jump to content
jms_uk

LOVE topic

Recommended Posts

Прслин
pa kad je smesno: sam naziv boutique svojim izvornim znacenjem implicira na shoping elitnijih modnih markii namera prodaje svestenicke odezde ne-svestnim licima ima nekako,shto bi rekao kauboj, fetishisticku notu
"Православни бутик" јесте смешан термин, право да ти кажем нисам ни приметио да то пише јер је линк скраћен, а на самом сајту се нигде не користи.Мој коментар се више односио на Гаровиксов и цмрљин допринос. Мислим, знам да не може свако да буде Хиченс, али мајку му, па зар једног дана када се упокојим у Господу и можда завршим у рају, па негде на пола вечности налетим на неког страдалника за веру и он ми каже "мене су везали коњима за репове и растргли, а како си ти страдао" ја да му одговорим "ја сам читао како је цмрљ рекла да транџе знају шта ваља, а гаровикс да монахиње шију себи хаљине". Није ок. Занимљивије ми у ствари идеја да се свештеничке одежде продају људима који нису свештеници. Не знам на основу чега вам је то пало на памет, можда сам и то пропустио као и термин "бутик". Зашто би то неко куповао? Има онај један преварант у мантији на улазу у Кнез који држи натпис "помозите монаху", има још пар таквих идиота који иду наоколо и жицкају паре или шатро скупљају помоћ за Косово, али то тешко да је фетишизам.

Aće
Ко је рекао да је биг дил, само се жалим на низак квалитет вређања и гоњења. Скроз лејм, потпуни антиклимакс. К'о артристичне бабе да су задужене за распињање на крст, па одустану јер напољу пада киша. Или да нема уља да се у њему скувају хришћани јер је све извезено из Рима у Александрију. Или да се инквизитори успавају, па им Црни Гуја да Болдрика да нешто импровизује. :(
е ћирилицо моја, а шта је ово? и то из званичног бутика, а не од оних са пијаце и што поред аутопута продају.1300973564_IMG_3565.jpg

Miralem

^^pa dobro, mozda su spojili hobi i posao... skidam kapu, malo ljudi to moze.

Edited by Miralem

Прслин

Миралеме, за тебе знам да потајно сумњаш да је лош костим Џека Трбосека резултирао тиме да те на журку нису ни одвели, већ те слагали да је нема, па сада луркујеш по православним бутицима у потрази за владичанском одеждом која ће ти обезбедити славну Ноћ вештица. То разумем, али Гаровикса не разумем шта хоће: малопре је нешто причао о геј бутицима, а сада ваљда није задовољан квалитетом производа. Не капирам, а да ствар буде још гора по мене ако после овог поста нешто духовито напише и зајебе ме, остаће тако паметан сатима јер ја сада морам на посао и нећу моћи да му одговорим до вечерас... Утешићу се чињеницом да су шансе за тако нешто минималне.

InvisibleLight
"Православни бутик" јесте смешан термин, право да ти кажем нисам ни приметио да то пише јер је линк скраћен, а на самом сајту се нигде не користи.Мој коментар се више односио на Гаровиксов и цмрљин допринос. Мислим, знам да не може свако да буде Хиченс, али мајку му, па зар једног дана када се упокојим у Господу и можда завршим у рају, па негде на пола вечности налетим на неког страдалника за веру и он ми каже "мене су везали коњима за репове и растргли, а како си ти страдао" ја да му одговорим "ја сам читао како је цмрљ рекла да транџе знају шта ваља, а гаровикс да монахиње шију себи хаљине". Није ок.Занимљивије ми у ствари идеја да се свештеничке одежде продају људима који нису свештеници. Не знам на основу чега вам је то пало на памет, можда сам и то пропустио као и термин "бутик". Зашто би то неко куповао? Има онај један преварант у мантији на улазу у Кнез који држи натпис "помозите монаху", има још пар таквих идиота који иду наоколо и жицкају паре или шатро скупљају помоћ за Косово, али то тешко да је фетишизам.
jako mi smeta ovaj tvoj pravednicko-moralizatorski ton zrtve (NIJE OK??)SPC je moj veliki, samoproklamovani neprijatelj jer direktno vredja svojim stavovima neke moje najdraze osobezato mi je ok sprdati se sa crkvom.a i nemam problem u sprdanju sa samim njenim postojanjem i karakterom (i ako apstrahujemo te konkretne diskriminatorske momente) jer meni je OK princip sprdanja svakoga sa svachim, u smislu politicki nekorektnih shala, na bilo chiji rachunza ciljnu grupu butika nisam sigurna, deluje mi da salju ko god naruchi, mozda greshim Edited by InvisibleLight

Аврам Гојић
Занимљивије ми у ствари идеја да се свештеничке одежде продају људима који нису свештеници. Не знам на основу чега вам је то пало на памет, можда сам и то пропустио као и термин "бутик". Зашто би то неко куповао? Има онај један преварант у мантији на улазу у Кнез који држи натпис "помозите монаху", има још пар таквих идиота који иду наоколо и жицкају паре или шатро скупљају помоћ за Косово, али то тешко да је фетишизам.
Meni je zanimljivo da bas vatreni ateisti imaju najvisa duhovna ocekivanja od vernika: valjda ocekuju da monasima i jerejima odezde padaju sa nebesa, onako lagano i uz zvukove nebeskih harfi.To me podseca na ono kada desnicari kritikuju komuniste da nisu dovoljno komunisti i love ih u svakom skretanju od ideala savrsenog komuniste.

Аврам Гојић
jako mi smeta ovaj tvoj pravednicko-moralizatorski ton zrtve (NIJE OK??)
ali nije se Praslin zalio i kukao, on samo zeli ozbiljnije dusmane od ovih sitnih spadala.

Aće
Миралеме, за тебе знам да потајно сумњаш да је лош костим Џека Трбосека резултирао тиме да те на журку нису ни одвели, већ те слагали да је нема, па сада луркујеш по православним бутицима у потрази за владичанском одеждом која ће ти обезбедити славну Ноћ вештица. То разумем, али Гаровикса не разумем шта хоће: малопре је нешто причао о геј бутицима, а сада ваљда није задовољан квалитетом производа. Не капирам, а да ствар буде још гора по мене ако после овог поста нешто духовито напише и зајебе ме, остаће тако паметан сатима јер ја сада морам на посао и нећу моћи да му одговорим до вечерас... Утешићу се чињеницом да су шансе за тако нешто минималне.
ja se ozbiljno pitam zasto tu nema zenske odece, jer valjda i neke zene ucestvuju u crkvenom zivotu. takodje se pitam kakav je to engleski jezik na blagoslovu, jer koliko mi je poznato civilna sestra firma spc je u ns otpustila coveka iz kulturnog centra zato sto je natpis ustanove bio na latinici.

Miralem
Миралеме, за тебе знам да потајно сумњаш да је лош костим Џека Трбосека резултирао тиме да те на журку нису ни одвели, већ те слагали да је нема,..
ovo nisi morao da mi kazes :cry:

Аврам Гојић
takodje se pitam kakav je to engleski jezik na blagoslovu, jer koliko mi je poznato civilna sestra firma spc je u ns otpustila coveka iz kulturnog centra zato sto je natpis ustanove bio na latinici.
Cekaj ti sada zelis da SPC nekako sankcionise ovu kaligrafkinju zato sto je pisala blagoslov na engleskom?

Indy
ali nije se Praslin zalio i kukao, on samo zeli ozbiljnije dusmane od ovih sitnih spadala.
Obecavam da cu da raspalim po SPC cim se setim neceg cim su me ozlojedili. U Sbiji, sazaljevam da kazem, toliko sve nista ne valja, da su oni nekako pali na top listi negativaca.Ozbiljan dusmanin, takoreci dindusmanin™.

InvisibleLight

ah ok..sad vidim. smeta mu 'los humor'nije za 'vic godine' al meni je svaka shala na racun crkve simpaticna..

Aće
Cekaj ti sada zelis da SPC nekako sankcionise ovu kaligrafkinju zato sto je pisala blagoslov na engleskom?
to su dvostruki standardi. lasla blaskovica oterali jer je tablu latinicnu okacio, a sami prodaju blagoslov na latinici + na engleskom. da sam pravedni vernik i dverjanin protestovao bih kod svog paroha, pa dalje redom do najvisih instanci.

Miralem
to su dvostruki standardi. lasla blaskovica oterali jer je tablu latinicnu okacio, a sami prodaju blagoslov na latinici + na engleskom. da sam pravedni vernik i dverjanin protestovao bih kod svog paroha, pa dalje redom do najvisih instanci.
kako da ti kazem, u mojoj osnovnoj je bio jedan sto je jednom engleski pisao cirilicom, al je dobio keca.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...