Jump to content
jms_uk

LOVE topic

Recommended Posts

kgmr
:ziga:welcome to the club:
e znam tu predstvu, gledala sam u domu sindikata. imala sam tu plocu, nedavno je iskopam i ladno na omotu sedmorica mladih i biljana krstic s perikom. prevaranti. inace, u klub sam usla zvanicno onda:
dijalog' :D''a sto vi licite na suzanu mancic'' :D pa to sam ja :D''pa to je super'' :D pa jeste :D'
Captain Obvious: kingmaker je Suzanina mater Verica!
jesam!
fotosop
mislila sam da ces me pitati 'ko je meni?'inace, paint -_-

kgmr

jebise, uvijek jedan korak ispred. znala sam da ces pomisliti na nj. a pazi ga s perikom: Raini+Rodriguez+Opening+Night+West+Side+Story+UanYntmTvfMl.jpg

ToniAdams

ocu takog sina kad budem imao sina!

dig_chohano

Jbt, šta vam je to?

ToniAdams

najljepse dijete na svijetu :)

InvisibleLight

konacno da 2 meseca pre nove godine znam koju haljinu cu da obucem :heart: :http://www.pravoslavnibutik.com/onama.htm

cmrlj

uuuu bravo, bas sam se pitala gde se to kupuje. ovo ko da je jamamoto kreirao, a ni skufija (al vladam terminima) nije losa.

Aće

moram primetiti da se svaka monahinja koja tu dodje da potrazi nesto, nece aljina nanosati. to sam zapravo spazio jos ovde ranije. gde se one oblace? siju same? spc drzi samo gej butike.

Edited by garoviks

cmrlj

kako nece, pa sve su to haljine. znaju trandze sta valja.

Прслин

Како сте само паметни, информисани и духовити. :wub:

Indy

What's the big deal? "Blaženi ste kada vas vređaju i gone Mene radi"

Прслин

Ко је рекао да је биг дил, само се жалим на низак квалитет вређања и гоњења. Скроз лејм, потпуни антиклимакс. К'о артристичне бабе да су задужене за распињање на крст, па одустану јер напољу пада киша. Или да нема уља да се у њему скувају хришћани јер је све извезено из Рима у Александрију. Или да се инквизитори успавају, па им Црни Гуја да Болдрика да нешто импровизује. :(

Edited by Праслин

InvisibleLight

pa kad je smesno: sam naziv boutique svojim izvornim znacenjem implicira na shoping elitnijih modnih markii namera prodaje svestenicke odezde ne-svestnim licima ima nekako,shto bi rekao kauboj, fetishisticku notu

Indy
Или да нема уља да се у њему скувају хришћани јер је све извезено из Рима у Александрију.
:lolol:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Create New...