Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

mislim da sam se malo zaljubila ko guska. :D u biblioteci. u kolegu s faksa. brit. ima misice, veci je od mene za saku, ima crnu kosu, plave oci i dubok glas. od jako lepih manira. super se salio sa mnom tokom popodneva preko stola, a sad sam mu cekirala tviter i vidim da prati pametan i plemenit sadrzaj i ne pise skoro uopste.jooojjjj. kakav muskarac...pa ja sam u cudu!
joj, ljubov u biblioteci, 1 znachajan vishe znachajnih momenata svakog studiranja :wub:edip. po tom pitanju, biblioteka gradjevinskog je bila mnooogo bolja od biblioteke pravnog! ^_^ Edited by thermal bug
Pa opisuje mi tu zgodnocu i strastvenost i ja onda vidim da ja nisam ni zivela. Tj, jesam zivela, ali ko pashche.
zar nemaju oni tamo prilicnu toy boy kulturu? ono, polako ti je vreme da nadjes nekog sesnaestogodisnjaka da ga malo obucavas. to bi moglo da objasni strastvenost.a zgodnoca, to je prosto jer nemas ukusa :P
mislim da sam se malo zaljubila ko guska. :D u biblioteci. u kolegu s faksa. brit. ima misice, veci je od mene za saku, ima crnu kosu, plave oci i dubok glas. od jako lepih manira. super se salio sa mnom tokom popodneva preko stola, a sad sam mu cekirala tviter i vidim da prati pametan i plemenit sadrzaj i ne pise skoro uopste.jooojjjj. kakav muskarac...pa ja sam u cudu!
Koje boje mu je rčma?
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...