Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

Telefon koji je zaplivao po WC solji u ponedeljak i zamalo otisao niz istu je jutros proradio. Zakljucak: Pirinac je jedan car.Nego posto sam do jutros bio na nepametnom telefonu danas konacno upalim ovaj moj THC kad ono prognoza za Beograd sve neka kisa i pljuskovi pa sad ne nezam da li je stvarno tako ili ovaj jos iskasljava vodu pa mu se prividja? :unsure:

Edited by pavllle
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

Telefon koji je zaplivao po WC solji u ponedeljak i zamalo otisao niz istu je jutros proradio. Zakljucak: Pirinac je jedan car.Nego posto sam do jutros bio na nepametnom telefonu danas konacno upalim ovaj moj THC kad ono prognoza za Beograd sve neka kisa i pljuskovi pa sad ne nezam da li je stvarno tako ili ovaj jos iskasljava vodu pa mu se prividja? :unsure:
istina je, slinice snazno od sutra, ol d vej zakljuchno sa subotom. nisam josh zauzela stav po tom pitanju. ovog leta sam generalno neodluchna glede atmosferskog vremena...a pokushavam da kupim telefon za oko 10k, ne preko 12k dindzi sa pedeveom. nemoguca misija <_<
Alkatel OT-813D?
zar to postoji? mislim, alkatel? znam, znam, ali ja sam zahtevna napredna korisnica, da nije slajder, da nije tach, da nije na preklop, da nije qwerty. da nije samsung, da nije nojika nokija. samsunge imam, nokije mrzim. i kad pobacam to sve sto necu, ostane shirok spektar babljih telefona od 2k5 koji nemaju radio i foto, a ja bash zeeeeliiiim :cry:ne moze zena ni da potroshi ljucki, a oce :shmrc:no imam fore da to reshim do subote, kada baba treba da nasledi moj bablji telefon, jer je svoj bablji urnisala... :lolol: Edited by thermal bug
istina je, slinice snazno od sutra, ol d vej zakljuchno sa subotom. nisam josh zauzela stav po tom pitanju. ovog leta sam generalno neodluchna glede atmosferskog vremena...a pokushavam da kupim telefon za oko 10k, ne preko 12k dindzi sa pedeveom. nemoguca misija <_<
za tebe (a i mene jer ne volim tač, qwerty, slajder,...preklop volim) je Nokia E52 al je preskupa :(http://www.mobilnisvet.com/mobilni/2144/Nokia/E52
[snark] i bolji govornik nego bankar [/snark]
lol, jeste, i njega je uhvatlila potreba da se bavi kulturom i ekonomijom. kapiram da je sledeci korak da objasnjava religiju, hoce to u njegovim godinama. ali svejedno, potpuni je majstor naucne bilingvalnosti, tj. prenosenja naucnih ideja na jasan nacin zainteresovanom laiku.
zar to postoji? mislim, alkatel? znam, znam, ali ja sam zahtevna napredna korisnica, da nije slajder, da nije tach, da nije na preklop, da nije qwerty. da nije samsung, da nije nojika nokija. samsunge imam, nokije mrzim. i kad pobacam to sve sto necu, ostane shirok spektar babljih telefona od 2k5 koji nemaju radio i foto, a ja bash zeeeeliiiim :cry:ne moze zena ni da potroshi ljucki, a oce :shmrc:no imam fore da to reshim do subote, kada baba treba da nasledi moj bablji telefon, jer je svoj bablji urnisala... :lolol:
bubo, da se ja pitam i kupujem po tvojim kriterijumu (a da nisam na "tačskrinu", isti bi kriterijumi bili) ovaj bi kupio
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...