Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

a sta se radi ceo dan u sumi?ako nije npr rostiljanje il voznja bajka..?
paa mi smo šetali i pronašli potok i vodopad ali bez vode pa zalutali i penjali se van staze skoro četvoronoške i spuštali se na dupetu jer je bilo strmo i naišli na tri proplanka i celu šumu divljih jabuka...to je trajalo neka 3,5sata..a pre toga sam malo vežbala sa glajderom na livadi a posle smo brali groždje i šljive u voćnjaku pored...i taako..ali šuma je bila glavna avantura dana

sounds cool. da se ne bojim krpelja mogla bih i ja tako nekako..ps. propustih epizodu kako se MD obrela u singapuru al ..uzivaj!(meni prva asocijacija na singapur decko jednog ex voditelja :D)

sounds cool. da se ne bojim krpelja mogla bih i ja tako nekako..
pa ne znam šta da ti kažem..tu gde nam je start na Fruškoj Gori često dodju ovčice pa ima mnogo krpelja ali mene nikada nije ujeo a pronalazili smo ih gomile i skidali sa opreme..i baš sam puno napolju,po livadama i šumama i ništa..a moja drugarica koja nikada ne izlazi iz grada je išla do prodavnice na ćošku pa ju je ujeo i preneo lajamsku..tako da je to sve kako ti se zalomi..ali i nema krpelja u šumi :)
pa ne znam šta da ti kažem..tu gde nam je start na Fruškoj Gori često dodju ovčice pa ima mnogo krpelja ali mene nikada nije ujeo a pronalazili smo ih gomile i skidali sa opreme..i baš sam puno napolju,po livadama i šumama i ništa..a moja drugarica koja nikada ne izlazi iz grada je išla do prodavnice na ćošku pa ju je ujeo i preneo lajamsku..tako da je to sve kako ti se zalomi..ali i nema krpelja u šumi :)
moju tektku drugi put za par meseci ujeo (il sta vec) i isto bio zarazen, oba puta, na vikendici na fruskoj gorial jbm, mora da ima neki sprej/mast da se namazes da te ignoriraju. doduse mene ni komarac nije ujeo nekih 10ak godina.. Edited by InvisibleLight
a sta se radi ceo dan u sumi?ako nije npr rostiljanje il voznja bajka..?
dernja se........ jos ako ima neki ogroman proplanak pa mozh da odjekuje, do jaja je Edited by Hippie
A ja ću sastaviti skoro 8 sati u sava centru
Kako si glasao? Elektorski ili opšte? :)
ali i nema krpelja u šumi
Jedan jedini put sam bio na Fruškoj gori sa ekskurzijom i zaradio krpelja na leđima. U šumi. Pošto mi se to nije dešavalo ni pre ni posle sa drugim šumama, Frankenwald i istoimenu šumu izbegavam.

Imam najbanalniji lav ikada: spremila sam sinoć stan posle 3 nedelje nespremanja, od poda do plafona. Osećam se kao da mi je život odmah postao sređeniji. Plus sam spavala 10 sati i doručkovala zdravo. Za hejt je to što moram da se odvalim od posla, a ja bih da ležim pored reke i igram se u pesku sa sestrinom decom.

pa nemam pojma..to sa izbegavanjem prirode zbog krpelja je kao da izbegavate učestvovanje u saobraćaju jer je moguće da doživite udes ili ne izlazite iz kuće jer može cigla da vam padne na glavu..maj point je da sve može svuda da se desi...tako da se opustite i uživate u prirodi i pregledate telo posle ili vam neko drugi pregleda telo posle,što ima svoje dodatne čari :P

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...