Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

nevazno, da sam trkeljisala tekst, nasla bih jos najmanje triput toliko.koja kraljica. turska lorena bobit, samo sest i vise puta bolja.
ma naravno, kraljica itiz. samo sam nekoliko trenutaka provela nad tom rechenicom, u pokushaju da se setim koliko traje trudnoca.
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

Plivati u Dunavu je "izazov" svoje vrste.... opustiš se na minut i opa... eto te kilometar dalje :)
da, na nekim mestima je zajebano. letos sam našao super plaže kod Šangaja: na jednoj je bila prejaka struja, na drugoj prejaka kontra struja tj. liman a treća je bila perfektna sa slabašnom kontra strujom ali užitak su pokvarili negostoprimljivi domaćini obadi pa su nas odatle oterali za pola sata. anyway, mrtva tisa je zakon za kupanje

Nova osnovna škola, prva zapravo, u naselju Višnjička banja. Lepa škola ali kakvo je tek dvorište i sportski tereni - ogromno i sa apsolutno najlepšim pogledom koji je moguć u Beogradu- puca na Dunav i dalje dokle pogled seže. I puna dece. I ljubazan čuvar koji je pustio mene i jednu zadivljenu petogodišnju frajlu da malo razgledamo.I da lepo ime za školu, Milena Pavlović Barili. :wub:Malo mi je boravak u tom prostoru sprao ukus jednog po svemu užasnog dana

Nou fkin camp, nema veze voli li se fuca ili ne, ali poseta stadionu je dozivljaj svoje vrste, muzej pre svega. Skoro da vredi 23e karte, mater im... Kako god, highlight Barse za sada. :Hail:Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

posto imam master plan da izlecim svoju cristiano ronaldo sadness tako sto cu da se preselim na vise meseci ovde u singapur, odlucila sam da se upisem na muay thai. prvi put cujem da to postoji, ali pored mog prebivalista ima klub i svi muskarci sto izlaze jaki ko bikovi. mislim da kad to zavrsim da cu da tucem sve manijake ko lizbet salander! a i toniju adamsu cu da oborim ruku bez podrhtavanja..

da, na nekim mestima je zajebano. letos sam našao super plaže kod Šangaja: na jednoj je bila prejaka struja, na drugoj prejaka kontra struja tj. liman a treća je bila perfektna sa slabašnom kontra strujom ali užitak su pokvarili negostoprimljivi domaćini obadi pa su nas odatle oterali za pola sata. anyway, mrtva tisa je zakon za kupanje
ju,bre..pa kontra struja je dojaja,možeš da plivaš ,,uzvodno,, pa se sa glavnom strujom spustiš nazad,takoreći može da se pliva ukrug :)

evo sta ja volim - onaj small talk na pijaci. vec neko vreme vozim mamu na pijacu subotom ujutru i upoznajem se sa tom pijacnom atmosferom i jbg bas volimmnogima je to na korak do malogradjanskog intmiziranja,tipa pijenja kafe sa komsilukom al ja volim te seljake i njihov odnos prema kupcima (dobro, tacno se vidi koji su sremci a koji gejaci:). npr. zena koja se obraca mami sa:' evo dusho', izgovarajuci to ne kurtoazno niti snishodljivo uvlakacki nego bash onako iskreno ali pristojno. zatim, baba koja prodaje sir dodaje jos koje parce jer 'ne voli da nikog osteti, to joj je jako bitno', i vrh- baba za tezgom koja zaustavlja nepoznatog coveka (rekli bi,po odelu, gospodina /./) koji upravo prolazi tuda 'izvinite, vi ste visoki, jel mi mozete pomoci da okacim ovaj dzak (sa paprikama,prim.i.l) ovde gore'. i on naravno bez trunke mrzovolje podize dzak i kachi uz osmeh. i svi pijuckaju jutarnju kafu.jbg meni to sve super :D znam da ovaj odnos ima i nalicje, al volim spontane narode, nas cigane,grke,turke,talijane..

Edited by InvisibleLight
evo sta ja volim - onaj small talk na pijaci. vec neko vreme vozim mamu na pijacu subotom ujutru i upoznajem se sa tom pijacnom atmosferom i jbg bas volimmnogima je to na korak do malogradjanskog intmiziranja,tipa pijenja kafe sa komsilukom al ja volim te seljake i njihov odnos prema kupcima (dobro, tacno se vidi koji su sremci a koji gejaci:). npr. zena koja se obraca mami sa:' evo dusho', izgovarajuci to ne kurtoazno niti snishodljivo uvlakacki nego bash onako iskreno ali pristojno. zatim, baba koja prodaje sir dodaje jos koje parce jer 'ne voli da nikog osteti, to joj je jako bitno', i vrh- baba za tezgom koja zaustavlja nepoznatog coveka (rekli bi,po odelu, gospodina /./) koji upravo prolazi tuda 'izvinite, vi ste visoki, jel mi mozete pomoci da okacim ovaj dzak (sa paprikama,prim.i.l) ovde gore'. i on naravno bez trunke mrzovolje podize dzak i kachi uz osmeh. i svi pijuckaju jutarnju kafu.jbg meni to sve super :D znam da ovaj odnos ima i nalicje, al volim spontane narode, nas cigane,grke,turke,talijane..
+1
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...