Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

još 5 sati i 43 minuta do početka mog godišnjeg odmora. :heart:
Još 9 dana i 22 sata do kraja mog odmora. Do jaja su mamutski odmori kad spojiš odmor i promenu firme. P.S. Miloglede, propadoh skroz, nisam popio više od 2 piva skoro 3 nedelje.
di cesh? ^_^
od digovog posta sam mislila da je moj i prebledela. mislim, spojiću odmor i promenu firme čini se, al mi odmor ukupno traje 10 dana...idem na tivatski aerodrom. za početak. a posle negde gde ima prazna soba i plaža.a posle... Edited by PointTaken
10.5 $ za 6 komada :wub:
vrede svaki cent :lolol:
od digovog posta sam mislila da je moj i prebledela. mislim, spojiću odmor i promenu firme čini se, al mi odmor ukupno traje 10 dana...idem na tivatski aerodrom. za početak. a posle negde gde ima prazna soba i plaža.a posle...
iiii, avanturisanje! srecno ti sa sobom i sa plazom :Dseptembar je neshto sasvim drugo, nisam nikad mislila o tome. sad kad sam sastavila 2 stvari koje volem, jesen i more, svashta neshto sam zadovoljna. avgust mi se chini kao n+1 krug pakla... mada, je, pratktichno gledano, sam avgust vec jesen... ^_^ Edited by thermal bug
sad kad sam sastavila 2 stvari koje volem, jesen i more, svashta neshto sam zadovoljna.
na to obično ide i manjak ljudi po plažama.dakle, i ja sam zadovoljna.možda da potražim i posao kad sam već u CG, nešto u kafiću na jedno 3 meseca. staviću u cv da razumem ruski.
moze se plivnuti tu i tamo - proverila juce, ali preplivavanje je rizik jer podrazumeva zadrzavanje u hladnjikavoj vodi bar pola sata@EoB ada je podosta toplija od same reke
e to možete vi što se kupate u ti baricama..to rečica Sava i ta bara Ada.. -_-@loveimam novu kosu :wub:
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...