Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

More je crvenilo koze, cicirikavci, miris borovine, platicne flase i ostali otpad, miris krema za suncanje, sve zacinjeno grimasama smorenih roditelja koji jure za svojom decom!

a kakvo ce biti more ove godine u krajem septembra i u oktobru? missim osim ocekivanog mokro i slano, mozda cak i toplo?? ^_^dal da se nadam?
jutros je neki dragoslav na hrt rekao stabilan porast temperature ka kraju meseca, sve do mozda i kojih 30. tako da se mozesh i nadati...

more je obično najbolje u septembru i početkom oktobra jer je voda toooopla, a napolju je pristojno toplo (za razliku od leta)a uvek je plavo i slano :Puf, more :wub:ko mi kriv što sam ja ove godine već bila u aprilu

pa šta ćeš onda na forumu crna ti?!
tehnologija dozvoljava. ako moze hamlet da bude u igraonici i forumu 2u1, sto neb mogla i ja? ^_^
bubo, gdje si u hrvackoj i kako ti je? :)
crikvenica i odlichno je. Edited by thermal bug
more je obično najbolje u septembru i početkom oktobra jer je voda toooopla, a napolju je pristojno toplo (za razliku od leta)
ali ja volim kad je nepristojno toplo :cry:hvala devojke, pozuricu sa ovom sitnicom koju moram da obavim pa da se bachim naplazu!
^^da nam trlja nanos :mad:
mladicu, ja se vashim uspesima radujem! :mad:
ali ja volim kad je nepristojno toplo :cry:hvala devojke, pozuricu sa ovom sitnicom koju moram da obavim pa da se bachim naplazu!
meni je svejedno. lepo je i kad je toplo, al nema sta da se bunim ^_^

i ja sam prvi put. u zivotu nisam stigla dalje od dubrovnika, a i to je bilo u proshlom veku.lazem. videla sam i neum :lolol:

Edited by thermal bug
ali ja volim kad je nepristojno toplo :cry:
meni je svejedno. lepo je i kad je toplo, al nema sta da se bunim ^_^
ma volim i ja kad je toplo, i pristojno i nepristojnoali kad je pristojno mogu po ceo dan da se zekim na plaži, a kad je nepristojno se moram kriti od 11 do 16htako da ako mogu da biram...
i ja sam prvi put. u zivotu nisam stigla dalje od dubrovnika, a i to je bilo u proshlom veku.
iju! :opa tebe tek treba obrazovati!propustila si najlepše more na svetu (kažem ja koja sam bila na celom Jadranskom + kojekakve Grčke i Španjolske sve do Lancijinih ostrva)
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...