Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

Ne mozes da imas svet bez vojske. To je realnost. Sad svi da uzmu da spale svoje puske i tenkove i nosace aviona, dodje jedan bezobrazan covek sa nekim banalnim oruzjem i sve nas pokori. Tako da na vojsku necemo da gledamo kao na neke napadace, nego kao na odbranu, sto i jeste zvanicno.Ima neke estetike u ovim flyoverima. A ima i muda do kolena u pilota. Samo veliki carevi mogu da se vrte onako u vazduhu i da prave onako lepe formacije...Plus, moja fascinacija velikim avionima. Nema mi nista lepse nego kad se naredjaju na pistu jedan za drugim, pa polako se krecu krug sve dok jedan ne skrene da uhvati pravac da poleti. A kad ih gledas kroz prozor ko krdo nekih zivih bica...
:fantom:
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

zadesih se u Čikagu kad je bilo neko jebavanje avionima iznad Navy Pier. lete nisko, probijaju zvučni zid, obrušavaju se, proleću između solitera (?!) a narod se hvata za uši i drhti od stra', deca plaču i tako to. a ja se mislim u sebi, pa mater vam jebem, to je VAŠA vojska, neće na VAS da baca bombe.renne, čestitam situaciju, ako sam ispravno skapirala sad si se ozvaničio. sve najbolje!
sta jezerdzije takve seronje? dvared sam gledao blue angels iznad zaliva opsta egzaltacija.

Коначно!

Након хектолитара попијених кола, након стотина и стотина сладоледа, напкон сам добио наградуDSC05546.JPG :Hail:

love za septembarsko sunce i pustu plažu :wub:
8 Septembar 2011 at 17:59septembarsko preplivavanje save pa kafa na pesku puste plaze.
ove godine sam 1. sept izgleda zatvorila sezonu plivanja. i to bez ritualnog preplivavanja do balkanai nazad :(a sava nikad nizaedit @nbg4ever - sta si dobio - novu bocu kole? O-o Edited by InvisibleLight
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...