Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja jedem sve od svegakakvo crno ostavljanjemada, lažuckamod mesa jedem samo pravo končasto meso, a ostavljam kožure, hrskavice, žilice, masnoće (osim ako nije baš ono lepo kompaktno salo), i ostale andrmolje

To je bilo đoranje.
đoranje = menjanje ?šta je đoranje u klikerima ? znam za đidanje, ali to valjda nema veze sa putanjom klikera nego sa putanjom ruke pre izbačaja ...

Očigledno je Indijeva ekipa tako zvala ono što se ni kod mene nije smelo: da se udari "čvrga" klikeru tako da odleti, umesto da se otkotrlja.

đoranje = menjanje ?šta je đoranje u klikerima ? znam za đidanje, ali to valjda nema veze sa putanjom klikera nego sa putanjom ruke pre izbačaja ...
I to si u pravu.. Vise ne mogu da se setim sta smo kako zvali. Davno bilo, a nisam tada imao obicaj da vodim dnevnik (niti da saljem postove na forum, hehe). Znam samo da je ovo sto Vasa opisuje bilo vrlo nepopularno... Edited by Indy
mnogo davno prošlo vreme pa, koliko se sećam đoranje je bila ramena klikera punjenaca, staklenaca, gvozdenaca, mermeraca. đidanje bi trebalo da bude izbacivanje tako da kliker odleti, pukne, okrnji se. bio je izraz "iz boke" čini mi se ta je bilo to s visine
Mene isto ljuti ostavljanje korice od pice. Ali mnogi to rade, valjda im je suvo, šta li.. Meni pica bez dobre korice i nije pica.
Sve zavisi od toga koliko se jede. Ako ima tek po dva parceta za svakog onda se jedu korice. A ako se preliva onda se i rasipa sa koricama.Doduse kad god se spomenu korice setim se ortaka koji je jednom kasno uvece bahato jeo sve sem korica pice a posle duvanja ga uhvatila neopisiva glad pa je uzeo soja sos i umakao te iste osusene korice da bi mu lakse pale.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...