Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

a jelda seru bosancerosi da sa sirom nije burek sa sirom nego sirnica? sto onda sa mjesom nije mjesnica?
u mjesnici se mjeso prodaje.seru neki, svuda imaš zadrtih ljudi. evo ja sam ti bosančeros pa ti ne prigovaram :-Pa i klikere smo igrali po drugačijim pravilima
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

nema tuše pre rolje :fantom:andjelkov burek je bio dobar kada sam sluzio civilnu armiju. mogao bih ovih dana da prosetam da proverim. a kojot kao svaki grobar, ne zna sta je burek

nema tuše pre rolje :fantom:andjelkov burek je bio dobar kada sam sluzio civilnu armiju. mogao bih ovih dana da prosetam da proverim. a kojot kao svaki grobar, ne zna sta je burek
Pffff. Zna se ko je prvi poceo da uzgaja siptare u svom timu. Vi cigani se drzite gibanice a pravi burek ostavite Fahrudinu, Fadilju, Kujtimu i ekipi :fantom:
Pffff. Zna se ko je prvi poceo da uzgaja siptare u svom timu. Vi cigani se drzite gibanice a pravi burek ostavite Fahrudinu, Fadilju, Kujtimu i ekipi :fantom:
jeste bio taliban, ali nije siptar :fantom:
nema tuše pre rolje :fantom:
pozivam te na dugepozivam te na kratkenema djidanjatriputri ne vrediu fulju il u salu?mogli bismo organizovati forumaske klikere?posle toga na burek Edited by ToniAdams
andjelkov burek je bio dobar kada sam sluzio civilnu armiju. mogao bih ovih dana da prosetam da proverim. a kojot kao svaki grobar, ne zna sta je burek
meni nikakav taj kultni andjelko
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...