Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

Gledao sam na hrt-u pre par godina neku emisiju gde je Maminjo bio u pravim baletankama :Hail: Nesto valjda oko upoznavanja drugih nacina zivota pa je Maminjo pristao da bude 1 dan gost baletana iz HNK i da vidi kakav je radni dan baletana.
pa, ljubica!volela bih da se napijem sa maminjom. Edited by MayDay
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

U Kragujevcu se burek oduvek prodavao na četvrtine, osmine.Jedno vreme, devedesetih, kad su počele da se otvaraju fensi ( :puke:) pekare, pokušali su u njima da izvaljaju fazon sa gramima, ali se samo zakomplikovalo jer je obično bilo: "ma iseci mi četvrtinu, šta me briga koliko ima grama".I dalje se prodaje na osmine i četvrtine, a buregdžinice (one stare, prave) i nemaju vagu.
veći deo života sam kupovao burek na komad. sad su mi i to zakomplikovali...

ma ne brini, zna se pravilo, kažeš "jedan burek sa sirom", dobiješ četvrt tepsije i to je to, a to što ga izmeri u međuvremenu i naplati po gramima..to je nebitno.

kad je burek dobar, jaka je fora da se baci na stiljro da se podgreje. burek sam po sebi, korica bude hrskava sto je inace retko a pojavi se i aroma cevapa. 3 u 1!

Edited by gazza1

ja uopshte ne volim koricu od bureka ^_^iz bureka bih, zapravo, otresla punjenje i pojela kore. kad bih se odluchila na interakciju sa istim.edip. hudini devojka, malopre: lep je pire, ali nije kao u bolnici. :isuse::lolol:

Edited by thermal bug
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...