Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

pa nemam pojma posto je imala neka osminka koja je zaostala pa mi je to miksovala. ispalo je 400 grama.

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za temu love je cena ćevapa u lokalnom maxiju, a za temu hate njihov kvalitet, ipak odlučih da postujem ovde zato što se ušteda oseti odmah, a bolovi u stomaku tek kasnije.

cekamo te na hejtu? ^_^
neizvesno je :ph34r:za svaki slučaj sam im dušu izvadio termičkom obradom, a uzimajući u obzir kako su izgledali i koliki su bili pre pomenute i kako izgledaju sada, mislim da sam uspeo da dokažem postojanje duševaljda ima nobel neku kategoriju za ovakve naučne radove, dobro bi mi došla neka kinta do prvog
cetvrtina tepsije, odnosno samo cetvrtina posto se podrazumeva da se misli na cetvrtinu tepsije, tako se kaze kada se ide kod majstora koji prave dobar burek.i odakle ja znam koliko grama hocu kada u zivotu nisam jeo burek koji se prodaje? <_<
+1, u zivotu nisam jeo burek na grame (wtf?!?). 3 osmine ljutog s mesom i po kile jogurta mi je 1 standard.
jeo sam kod trpkovica. nije los, bolji nego ovi u mom kraju, ali nije nista posebno. da li cu ikada naci carobni burek :(trazio sam cetvrtinu bureka, a ona mi sece 250 grama. morao sam da joj objasnjavam da hocu cetvrtinu tepsije. <_<
ma, pisao je pejsi, a i ja. dođi u balkansku kod anđelka.burek uvek kupujem na grame a onda, kada se baci na vagu i pita "jel' može više (ili manje)" odgovor je "nema veze, može"vezano za "četvrtinu" (skraćeno "četvrt"): desilo mi se da sam u mesari zatražio "četvrt kila pileće džigerice" a žena je otišla po džakče jer je razumela da hoću 4 kile."pa kažite jasno da hoćete 250 grama!" - izbukvičila me. Edited by djordje geprat

U Kragujevcu se burek oduvek prodavao na četvrtine, osmine.Jedno vreme, devedesetih, kad su počele da se otvaraju fensi ( :puke:) pekare, pokušali su u njima da izvaljaju fazon sa gramima, ali se samo zakomplikovalo jer je obično bilo: "ma iseci mi četvrtinu, šta me briga koliko ima grama".I dalje se prodaje na osmine i četvrtine, a buregdžinice (one stare, prave) i nemaju vagu.

Gledao sam na hrt-u pre par godina neku emisiju gde je Maminjo bio u pravim baletankama :Hail: Nesto valjda oko upoznavanja drugih nacina zivota pa je Maminjo pristao da bude 1 dan gost baletana iz HNK i da vidi kakav je radni dan baletana.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...