Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

Sutra ću da potražim taj burkek, mora da ima negde da se kupi.
onoliki Makedonci po Australiji, mora da ima neki koji zna da napravi burek...
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

e!sad ću da napravim burKek i da ga smažem u slast, i da vam ne dam recept jerbo ste zločestii eto
Pfff... Recept.... Sliku da vidimo i jogurt ali da mu se vidi rok trajanja.

ja sam jedini posten burkek van SR granica jela u zurichu.nije bio dovoljno svez i sa premalo sira, ali je to bilo 1 neopisivo iskustvo.pomalo i zbog muzike u lokalu ^_^

Pfff... Recept.... Sliku da vidimo i jogurt ali da mu se vidi rok trajanja.
+11 je burkek. mada ja ne vidim sto bih ja to pravila kad pekar ume bolje. vishe zbog vas ^_^

jeo sam kod trpkovica. nije los, bolji nego ovi u mom kraju, ali nije nista posebno. da li cu ikada naci carobni burek :(trazio sam cetvrtinu bureka, a ona mi sece 250 grama. morao sam da joj objasnjavam da hocu cetvrtinu tepsije. <_<

pa bureka bre, nije kvantna :lolol:
pa dobro, četvrtina burkeka, ali kolikog?¼ od kile, ili od pola kile, ili od kilo i po, ili od 2547 grama, ili šta?a ako je tepsija uvek kilo, onda u čemu je problem što se seče 250g?
jeo sam kod trpkovica. nije los, bolji nego ovi u mom kraju, ali nije nista posebno. da li cu ikada naci carobni burek :(trazio sam cetvrtinu bureka, a ona mi sece 250 grama. morao sam da joj objasnjavam da hocu cetvrtinu tepsije. <_<
+1fala kurcu da je neko reko ociglednu istinu.imas caroban al u sremskoj mitrovici, prekoputa stajge :(
pa dobro, četvrtina burkeka, ali kolikog?¼ od kile, ili od pola kile, ili od kilo i po, ili od 2547 grama, ili šta?a ako je tepsija uvek kilo, onda u čemu je problem što se seče 250g?
cetvrtina tepsije, odnosno samo cetvrtina posto se podrazumeva da se misli na cetvrtinu tepsije, tako se kaze kada se ide kod majstora koji prave dobar burek.i odakle ja znam koliko grama hocu kada u zivotu nisam jeo burek koji se prodaje? <_<@toniznaci morace zligli da reaguje Edited by kojot
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...