Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

jos jednu noc da odspavam i onda ranom zorom eurostar, odbor za docek me vodi na brunch, a uvece svirka mojih prijatelja u severnom londonu. od nedelje mi se vec pridruzuje i bgd banda...naravno, gledacu eng-ita uz vops, fish&chips i navijati za azure. cool.gifmalo da zivnem tamo, jadna.

jos jednu noc da odspavam i onda ranom zorom eurostar, odbor za docek me vodi na brunch, a uvece svirka mojih prijatelja u severnom londonu. od nedelje mi se vec pridruzuje i bgd banda...naravno, gledacu eng-ita uz vops, fish&chips i navijati za azure. cool.gifmalo da zivnem tamo, jadna.
sta je brunch?
breakfast+lunch, ni jedno ni drugo, nesto izmedju, te trece :)
jbt, ja godinama brancujem a da nisam ni svestan toga.inace, izraz je hipsterski. sta se jede na tom brancu? Edited by kojot
jbt, ja godinama brancujem a da nisam ni svestan toga.inace, izraz je hipsterski. sta se jede na tom brancu?
mislim da je razlog za posebno imenovanje tog obroka u tome sto se obicno dogadja vikendom, pa su u pitanju drugacije okolnosti. radnim danima se doruckuje u sedam ujutro i ruca izmedju podneva i 2h popodne, dok se vikendom moze odspavati malo duze, pa posto nema smisla doruckovati u 11h a zatim i rucati nakon par sati, ljudi uzmu jaci obrok u kasnim jutarnjim satima i sledecu ozbiljnu ishranu ostave za veceru. zvuci nekako logicno..
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...