Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

ja volim i da nesto zamezim uz pivo, idealno neki kozji sir, krastavci ladni, mozda da se nasece malo prsutice ili dobrog kulena.

klopu donosimo sami, nećemo da bacamo cmrlj u trošak,dosta je što imam 60 litara piva na raspolaganjuedit:cmrlj sprema gajbu (valjda)

Edited by eye of the beholder
kupila si frižider i dobila pivo?
kupila frizider u aprilu, ali uspela da izdejstvujem pivo, otud bravo ja. @drugari & ostali samopozvanirazmisljala da pravim zurku, ali smislila nesto malo bolje :P Edited by cmrlj

Lep dan danas. Zvao me menadzer i mislim da nisam dobio otkaz zbog one gluposti, cak sam stigao i da ga podjebavam usput. Bahatio se na plazi u novim gacama, vedzbao u teretani, sad sljakam i vidim da mi uopste ne pada tesko sto sam na poslu dok se ostali izlezavaju na suncu i kupaju. Pre sam pizdeo zbog toga, sto je valjda bilo nezrelo.I najbitnije za kraj - onaj mi opusteno vratio 100 evra na vreme, posle 2 dana ohmy.gif Ako se i nadrogir'o od mojih novaca, nek' mu je sa srecom Hail.gif

kupila frizider u aprilu, ali uspela da izdejstvujem pivo, otud bravo ja. @drugari & ostali samopozvanirazmisljala da pravim zurku, ali smislila nesto malo bolje :P
ja sam prvi trazio, meni posalji 3 litre. a imam i ponudu koju ne mozes da odbijes. za 30 litara original bavarska nosnja, sa prslucetom, aljinom i keceljom.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...