Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ponudjen mi posao u Stokholmu od septembra. Mislim da cu da prihvatim. Prezadovoljan.
Congrats! Ti si po mojim parametrima najsrecniji covek na svetu.

Hehe, hvala. A jedina tri meseca koja sam tamo proveo su januar, mart i april. I jes cesto bilo ladno, al sam uzivao svejedno. Aj sad da vidimo kakav je pravi zivot tamo. I dalje me drzi prezadovoljstvo :)

dan mi zapoceo prizorom komsijinog golog dupeta uzivonije ocekivao da ce da me vidi jutros u deset do ses' kako sirim ves pa je posao bez gaca, samo u majici gilipterci, na terasu da pusi.steta sto je utekao brzinom svetlosti cim me je spazio. ala su mu guzovi poskakivali ju ju ju... i uopste nema dlakavo dupe a crn covek izrazito; ocekivalo bi se

dan mi zapoceo prizorom komsijinog golog dupeta uzivonije ocekivao da ce da me vidi jutros u deset do ses' kako sirim ves pa je posao bez gaca, samo u majici gilipterci, na terasu da pusi.steta sto je utekao brzinom svetlosti cim me je spazio. ala su mu guzovi poskakivali ju ju ju... i uopste nema dlakavo dupe a crn covek izrazito; ocekivalo bi se
:D nobody expects the spanish inquistion...potpuno poštovanje imam za ljude koji u 10 do 6 vide i čoveka, a kamoli dupe, a kamoli manjak dlaka.na temu: danas je petak, petak, petak. i mada ću da najebem na poslu već u ponedeljak, ponedeljak, ponedeljak, sad mi se to čini tako daleeeeeeko (iza tri reke, dve ade, jednog zemuna i sedam srpskih nepostojećih mora)...
dan mi zapoceo prizorom komsijinog golog dupeta uzivo
:lol: Ja sam kroz otvoren prozor u 7 videla komšiju sprat ispod mene , golog, donekle :) Dogurao krevet do samog prozora, niš roletna niš zavesa, razdaljina medju prozorima minimalna u dužini 2 štrika za veš i ja sa trećeg im virim takoreć u legalo :D A činjenica je da ne vole da se zaklone ni on ni članovi ni vizuelno ni glasovno :(
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...