Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

di si Bili Turčine :D a zašto li su svi ovi padovi i lomljave na Love-u? bwt moj najgori i najgluplji pad sa bicikla: u punoj brzini na vrlo zanom putiću naišla na skretanje pod pravim uglom, oko kuće

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

dupli love. prvo za tursku, treci put u poslednjih mesec i po.drugi love za muziku na ataturk aerodromu, na kome upravo cekam da presednem za malatiju. sad su pustili lucindu williams :blink: , i to na domestic flights.obecana zemlja, kazem.
Ne troluj angry.gif Btw, u Turskoj si a nema više nikoga na listi za hapšenje :D

Ja sam u hostelu u briselu propao kroz prvi sprat kreveta na sprat. Probudilo me krckanje i zabraniti sam video plafon koji se udaljava od mene. Srećom ispod je bio neki izraelci koji je bio lakog sna pa se sklonio pre nego što sam pao i na njega. бај народни тапаталк 2

Ja sam u hostelu u briselu propao kroz prvi sprat kreveta na sprat. Probudilo me krckanje i zabraniti sam video plafon koji se udaljava od mene. Srećom ispod je bio neki izraelci koji je bio lakog sna pa se sklonio pre nego što sam pao i na njega. бај народни тапаталк 2
mosad nikad ne spava.
Ja sam u hostelu u briselu propao kroz prvi sprat kreveta na sprat.
ja pala u vozu sa najvišeg kreveta (na vrlo glup način)a potom mi je pao kofer na glavu

ja sam jednom ustala iz kreveta i slomila nogu,to mi je najnenormalija povredaa kao mala sam jednom pala sa bicikla,dobila potres mozga i završila u biolnici 10dana u nekoj groznoj sobu u kojoj je ujedno i bila trpezarija i tv salau šaht nikada nisam upala

Btw, u Turskoj si a nema više nikoga na listi za hapšenje :D
I moj kum je svaki put kad su hapsili nekog bitnog bio ili u Turskoj ili u nekom drugom inostranstvu. :huh:
u šaht nikada nisam upala
Banujte je momentalno! :DSad kad razmislim, ni ja nisam mnogo padao ako ne računamo sitne padove sa bajsa i slično...Kao dete sam pao zajedno sa ljuljaškom (srušio celu onu konstrukciju) i zadobio par šavova na glavi.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...