Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

Ja sam overio šaht iznutra kao vrlo mlad. Upao, i držao se rukama u govnima do stomaka odprilike. Izvadili su me posle određene količine vremena. Eto, da nisam bio spretan od malih nogu, bio bi to jedan kakani odlazak sa ovog sveta.
sada si slicno kao obeliks, postao otporan na govna. biggrin.gif
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

To samo pod uslovom da ima nekog na forumu da nije upao u šaht, što izgleda nije slučaj.
ima, ima -_- ali ja sam zato pala s ljuljaške

u basti kst-a, u toku mojih pijanih gimnazijskih dana, koje su obelezile skakanje (ne djuskanje, nego skakanje) po kst-u, upala sam celom nogom u mali saht, ili je to bio slivnih za vodu. kakogod, dovoljno za tu jednu nogu, koja je cela, svom duzinom samo uletela, iz skoka u vis, pravo u rupu. ostatak tela napolju. onda se desava onaj momenat- ono kada se na silu smejes, kao nesto si fani odradio za sebe i publiku, a nije ti do smeha.

ovo nije bas smesno kao kad neko upadne u saht i sav se polomi, ali se kvalifikuje. bila neka zurka, krenuli da pricamo viceve, javio se za rec... i sav vazan poceo, svi gledaju u mene... i tu propadnem kroz stolicu i zaglavim se. imam i sliku negde, zli vasa je uhvatio momenat.

a i ispala sam iz autobusa prosuvši se po svoj dužini (i uganula nogu pride)
ispala sam iz autobusa nebrojeno puta. najvishe iz 88.

ja sam kao mala upala u "zivo" stajsko djubre i potonula do iznad struka, lagano, dok moj ujak nije dosao da me izbavi (nakon histerije i vriske mojih sestara). naravno, nista nisam polomila, ali je kupatilo moje ujne (u cijem se dvosristu nemili dogadjao desio) je zato smredelo nedeljama nakon toga...jos uvek imam traume kada prodjem pored mesta u njihovom dvoristu gde je to djubre nekada stajalo... :unsure:

e i ovo, xtra blam. bio ja sa izvidjacima na letovanju, u nekom kampu. tu naravno od wc-a ima cucavac, a ja nenaviknut. cucno ja iznad, obavio posao, ustajem, pogledam minuli rad- kad on zavrsio na ivici rupe, ne u njoj. naravno, ucinio sam ono sto bi svaki savestan covek uradio na mom mestu, krenuo sam da izadjem i pravim se lud. kad ne lezi vraze, odma iza mene ulazi matori (verovatno) pedofil, vodja izvidjaca. ja kreno da smugnem, kad eto ti njega, dere se. naterao me j eda operem ceo cucavac, posle su me tokom celog letovanja zajebavali. bio sam dogadjaj sezone.

e i ovo, xtra blam. bio ja sa izvidjacima na letovanju, u nekom kampu. tu naravno od wc-a ima cucavac, a ja nenaviknut. cucno ja iznad, obavio posao, ustajem, pogledam minuli rad- kad on zavrsio na ivici rupe, ne u njoj. naravno, ucinio sam ono sto bi svaki savestan covek uradio na mom mestu, krenuo sam da izadjem i pravim se lud. kad ne lezi vraze, odma iza mene ulazi matori (verovatno) pedofil, vodja izvidjaca. ja kreno da smugnem, kad eto ti njega, dere se. naterao me j eda operem ceo cucavac, posle su me tokom celog letovanja zajebavali. bio sam dogadjaj sezone.
http://www.youtube.com/watch?v=P0ehSwRyJbg
kako ti stojis sa sahtovima i, uopste, upadanjima, propadanjima i ispadanjima?
Uglavnom su me slicne nedace zaobilazile. Imao sam jedan grozan pad sa bicikla, naglavacke, jer sam zbog otkazivanja kocnica velikom brzinom udario u zidic visine, recimo, 40-50 cm. Bili su nazocni Vajo i jos jedan ortak. Viknuli su mi samo da pokusam da pomerim ruke i noge, da utvrdimo da li sam slomio kicmu. Onda sam poceo da masem sa sve cetiri, kao buba kad je okrenes na ledja. Kazu da je bilo smijesno.E, da, i pao sam sa haube kola u pokretu kad smo 2003. usli u Ligu sampiona. Dobro sam prosao, samo sam izvrnuo i odrao clanak na nozi, jos uvek imam oziljak. To mi je draga uspomena.

baš je zabavna ova tema.pre desetak dana sam započela serijal samopovređivanja. sve je počelo s gimnastikom. krenula sam da napravim špagu, kliznula nogom po tepihu i sad imam progorotinu na risu... koja se podljućuje s vremena na vreme. idem na poso u papučama i tako...par dana kasnije, ugrizem se za jezik dok sam žvakala... ostane da mi visi jedno parče, takoreći mrtvo... ostavim ga tako da visi, međutim, počne da mi stvara poteškoće pri govoru, kako počnem da pričam zapetlja mi se među zube. odvažila sam se, uzela makaze za papir, stala pred ogledalo, stisnula fronclu od jezika međ dva prsta... i otfikarila.najnovija mi je opekotina od pegle. mrzelo me da raščišćavam sto pa sam peglala na taburetu, sedeći na stolici raskrečenih nogu. u jutarnjoj sanjivosti blago sam prešla peglom preko unutrašnje strane butine. veoma zanimljiva šara se stvorila.nego što kaže narod... na psu rana, na psu zarasla.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...