Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

tako mi gari upo u saht dan nakon sto je istetovirao delfina na rame. bas to isto rame je oderao o gvozdenu ivicu dok je propadao. najkratkotrajnija tetovaza na svetu.
shit...to upadanje u ns šahtove će postati olimpijska disciplina. znam petoro koji su upali u šaht u poslednjih metar dana <_<
pa na sta mu sada lici slika jbt? :blink:
Na preklanog delfina :unsure: Nije da bi ikad poželela da vidim :( Kumina kuma iz NS izašla iz zgrade da baci djubar u perjanoj jakni, zimsko doba, i upala u šaht - inače pristojno velika žena, mahinalno valjda u pokušaju da se zadrži podigla ruke i posle par sekundi shvatila da je zaglavljena sa podignutim rukama iznad glave djubretom koje se iz iscepane kese prosulo po njoj i perjanom kapuljačom koja se u padanju podigla i nabila joj se preko očiju. Ničim da mrdne , zimsko veče pada brzinom , drala se kaže jedno pola sata a perjana jakna prigušila zvuke. Spas je došao u vidu 2 brata Roma koji su naišli pored kontejnera i sami nisu verovali šta vide, izvlačili su je obojica jos neko vreme. Kad se tako natopljena djubretom i iscepana pojavila na vratima stana sa spasiocima ukućani su tek konstatovali da im majke nema malo duže nego što je posao sa kesom koju je , to je i njoj bio medju ludjim detaljima i dalje čvrsto držala u ruci onako iscepanuLove je bio za spasioce :)
:) aha, odičan komentar, šteta što sam tada bila previše krvava i na granici da se onesvestim, inače bi pružila ruku da se upoznamo...edit. ovako sam samo rekla, dostojanstveno (da uđe u zapisnik): - sad izlazim.
idem ja tako krunskom pre par godina i na 10ak metara u mom pravcu ide djecak prijatne spoljasnjosti, sretnu nam se pogledi, ono, razmenimo po smesak, holivud. prcia bi imala hepi end da se izmedju nas nije isprecila grana nekog jebenog drveta koje ne znam sta je tu radilo. srecom ostala sam na nogama, nije bilo vecih ogrebotina, samo je malo bolelo. naravno, vise je bolelo to sto je prince charming projahao bez zastajanja i jos se smejao :cry:nije bio the one -_-
idem ja tako krunskom pre par godina i na 10ak metara u mom pravcu ide djecak prijatne spoljasnjosti, sretnu nam se pogledi, ono, razmenimo po smesak, holivud. prcia bi imala hepi end da se izmedju nas nije isprecila grana nekog jebenog drveta koje ne znam sta je tu radilo. srecom ostala sam na nogama, nije bilo vecih ogrebotina, samo je malo bolelo. naravno, vise je bolelo to sto je prince charming projahao bez zastajanja i jos se smejao :cry:nije bio the one -_-
Ja sam u takvoj situaciji (slučajnog impulsivnog sretanja) čak stigao da zapodenem razgovor, ali mi se u tom trenutku israla neka ptica na rame (i to poveća, sudeći po količini <_< ). Nepoznato čeljade je to shvatilo kao hint sa nebesa da ja nisam pravi sagovornik i kroz kikotanje produžila dalje. Ne znam da li sam nakon toga ikada pokušao nešto slično, a lepršavost je nestala zajedno sa belo-braon masom. Stalne posledice. Edited by Razzmatazz
:cry::Hail:klik na emoticone
enhanced-buzz-8064-1340208430-6.jpgRestoran Staro ognjište na ćošku dr Ivana Ribara i Jurija Gagarina služi besplatan pasulj jedan dan nedeljom, ne mogu da se setim tačno kog dana, saznaću.

Znam drugara koji je probao kroz šaht i ako sam mu uredno rekao pazi "rupa"!Išli smo u istom pravcu (nizbrdo), jedan pored drugog i na jedno dva-tri metra od nas otvoren šaht, lepo ga upozorim "pazi rupa" i krećem da je izbegnemi tom trenutku on započinje da priča nešto i bup! Prvo sam se smejao jedno 2 minuta prestao sam kada je on počeo ozbiljno da vrišti.Uglavnom od tada, kad god idem s nekim ulicom gurkam ih i vučem da bi izbegli dal` rupe dal` govna.Većina men gleda kao nenormalnog i u fazonu su "šta me guraš pa nisam ćorav vidim i ja TO"

Edited by eye of the beholder

Ja sam overio šaht iznutra kao vrlo mlad. Upao, i držao se rukama u govnima do stomaka odprilike. Izvadili su me posle određene količine vremena. Eto, da nisam bio spretan od malih nogu, bio bi to jedan kakani odlazak sa ovog sveta.

Mislim da je vreme za Pooll - Da li ste upali u šaht i koliko puta (sa slikom po mogućstvu). To samo pod uslovom da ima nekog na forumu da nije upao u šaht, što izgleda nije slučaj.

Mislim da je vreme za Pooll - Da li ste upali u šaht i koliko puta (sa slikom po mogućstvu). To samo pod uslovom da ima nekog na forumu da nije upao u šaht, što izgleda nije slučaj.
ima :Dali sam propala kroz ambar, chardak i josh jedan drugi broj poljoprivrednih objekata.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...