Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

Za dan kad se probudim bez sata, posle dobro obavljenog posla, ne moram ništa i nigde, kroz stan pirka promaja, napolju me čekala jutarnja kafa i 1 osmeh :wub: Ja bi ovako mogla stalno, ne znam kako je moguće da se nisam rodila bogata i dokona cool.gif
poslednjih nekoliko dana zaboravljam da stavim sat na ruku kad idem na posao, što je najava ovog jednog stanja, da ne kažem leta, i izvesne, hm... lepršavosti uma i tela.in all fairness - telo leprša jer se dobro napovraćalo u poslednja dva dana, a um nikad i nije bio naročito stabilan i prizemljen.o neopravdanom ponašanju bogate a dokone, stopedesetgodinaživuće, obično je komentare imao moj roditelj. dok nije digao ruke i pomirio se. možda me pijana roda spustila u pogrešnu korpu.al to nije tema dana.tema je da sam dobila takvo pismo da mi se srce :cry: . Edited by PointTaken
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

kakva je to zurka bila, dobro je da ne lajes;)
samo februarima i za punog meseca.niko nije savršen ili koliko jezika znaš, toliko vrijediš :)
Sta, mogla bi tako da zivis, bez cilja, smisla, izazova, rada na sebi, profesionalnog ostvarivanja i ostalih osnovnih ljudskih potreba?! :o
Posle probe od jednog dana, za početak, mogla bi reći da bi mogla :blush: mada, ja bavljenje 1 forumom smatram velikim radom na sebi
poslednjih nekoliko dana zaboravljam da stavim sat na ruku kad idem na posao, što je najava ovog jednog stanja, da ne kažem leta, i izvesne, hm... lepršavosti uma i tela.
vrlo lepo stanje :) Prisećam se pričice Zuke Džumhura koji je bio doktor kvalitetnog dangubljenja :wub: O agi koji negde u Hercegovini ceo letnji dan provodi pod drvetom kraj potoka, ispija sitnim gutljajima jednu žilavku koja se ladi tu u vodi i pored sebe ima slugu sa jedinim zadatkom da povremeno promeni raspored kamenja u potoku pored njih , e da bi voda različito šuštala.
... što je najava ovog jednog stanja, da ne kažem leta, i izvesne, hm... lepršavosti uma i tela....
Ja zadnji put kad su mi um i telo bilo tako lepršavi pretrčao motornom kosilicom preko svoje noge i završio na hirurgiji.
Ja zadnji put kad su mi um i telo bilo tako lepršavi pretrčao motornom kosilicom preko svoje noge i završio na hirurgiji.
joj, breeeeal kad smo kod nogu... scena prva, lepršam ja tako ispred zgrade do prodavnice, vreli letnji dan, šorc itede.i hopa, upadnem u otvoren šaht pravo ispred neka dva tipa.podižem se na rukama, noge oblivene krvlju, a šaljivdžije: - pa dobro, je l ti ulaziš il izlaziš? :Dscena druga, lepršam ja tako peglajući, pa malo zapeglam po butini (šorcevi i leto su opasni po zdravlje).nosila sam ožiljak jedno deceniju.ovaj od šahta imam i sad.
al kad smo kod nogu... scena prva, lepršam ja tako ispred zgrade do prodavnice, vreli letnji dan, šorc itede.i hopa, upadnem u otvoren šaht pravo ispred neka dva tipa.podižem se na rukama, noge oblivene krvlju, a šaljivdžije: - pa dobro, je l ti ulaziš il izlaziš? :D
Izvini, ali upravo sam se upišo... :lol:
Izvini, ali upravo sam se upišo... :lol:
:) aha, odičan komentar, šteta što sam tada bila previše krvava i na granici da se onesvestim, inače bi pružila ruku da se upoznamo...edit. ovako sam samo rekla, dostojanstveno (da uđe u zapisnik): - sad izlazim. Edited by PointTaken
:( Kažem ja da je lepršavost opasna po glavu. Ili barem po noge. Ja sad kad mi dođe da sam lepršav - ne ustajem iz kreveta. Ni kafu neću da kuvam, ko zna kako bi se to završilo.

tako mi gari upo u saht dan nakon sto je istetovirao delfina na rame. bas to isto rame je oderao o gvozdenu ivicu dok je propadao. najkratkotrajnija tetovaza na svetu.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...