Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

a lepo kažu na sajtu ambasade da se ne kupuje karta dok se ne dobije viza!inače, ja spakovala artije, kupila pin kod i sad SAMO da zakažem razgovor i dobijem vizu, eto, samo to :)
Ne placam ja kartu :D Bila neka super povoljna cena - oko 560é po karti. Placamo samo jednu od tri karte tako da smo morali da ekonomisemo. Edited by pacey defender
  • Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

viđu stvarno ne radi
:D Ima neku fintu od pre par dana. Kad pokupiš link, onaj normalni link koji šaljemo godinama, tipa:
http://www.youtube.com/watch?v=ZRBFU3QTGOY

i uradiš Paste u forum on se volšebno "pretvori" u ovo sranje sa "embedded". Meni se desilo par puta, a baš sam pazio šta radim! :unsure: Izgleda, kako reče iznad Toni, mora da se pokupi link ne iz address bara, već iz onog Share ispod videa na Jutjubu.

Poenta je samo u redosledu parametara u linku. IMG tag očekuje da je posle "watch" prvi parametar ID video klipa, tj. "v=23420498120830". Međutim, nekad yt kao prvi parametar stavi nešto drugo, kao što je embedded ili feature ili tako nešto. Prost edit nakon pejsta prilikom kojeg se obrišu svi drugi nepotrebni parametri sem video klipa rešava stvar.

Skineš se u gaće i onda trljaš psa o svoje telo - time u svoj imuni sistem ugrađuješ dodatni AddOn.A i cice hoće da odlepe na miris pravog muškarca. Feromoni bato!

Edited by Razzmatazz

ja sam danas ostala bez daha u prisustvu pravog mushkarca, cele 2 stanice sedamstoshestice. a znate kolike su to stanice kad se ne dishe :cry:jedino stob moglo da se ekstrahuje, za lav, kolko mogu bez vazduha da izdrzim :o

Edited by thermal bug
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...