Jump to content
IGNORED

LOVE topic

Recommended Posts

• Replies 36.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• gospa buba

1148

• MayDay

1038

• dig_chohano

864

• Milogled Bluff

822

Top Posters In This Topic

Posted Images

Si spremio kostim za sumo?
Ne bi mi stajao, ja sam atleta. cool.gif
Hoćeš da vodiš nekog od nas?
Hoću, ali o vašem trošku. :D Bez zezanja, samo da akcija što se tiče cena prevoza potraje i da se prijavi ekipa od nas 5, 6, 7, a posle mogu da prenesem detalje, pa ako je neko zainteresovan... Cena je SMEH.
Tja, jaka stvar, to je srpsko susedstvo
Srbija do Tokija! :s_d::s_w:
:thumbsup: Očekujemo jedan besprekoran izveštaj sa putovanja!
Samo da odem, biće svega.
zavidim intenzivno.
Samo da nisam izmalerisao sa ovim obelodanjivanjem. :( Uostalom, nisam rekao da definitivno idem, rekao sam verovatno, tako da, karmo, Marfi, ko god, imajte milosti... Edited by Glas RazumaN
voliš?pa reeeeci :Dmislim ne mogu ja baš ne znam šta učiniti po tom pitanju, ali nešto mogu
mislish da ima neko ko ne voli? ^_^ma. cu i da pravim, sta me koshta?edip. ode jedan lepi rad da ga urnishe recenzija kolko sjutra. pa rekoh da iskoristim ovaj lav, dok sam tu ^_^ Edited by thermal bug
Samo da nisam izmalerisao sa ovim obelodanjivanjem. :( Uostalom, nisam rekao da definitivno idem, rekao sam verovatno, tako da, karmo, Marfi, ko god, imajte milosti...
Ako ti nešto zafali, priđeš samo prvoj vending mašini i tu imaš sve. Ne moraš ni da guraš karticu, samo pokaži onako, nehajno. BTW, da nisi deo tima koji je zadužen za iznošenje radioaktivnog đubreta iz Fukušime? Ako jesi, dobro se obuci.
ih, turron :cry:na kraju cu morati sama da ga pravim :s_w:
to ne bi trebalo da bude problemteorijski sam se potkovala nekidan, pravim kad voda dodje da ostane, sto je krajem sljedece sedmice
to ne bi trebalo da bude problemteorijski sam se potkovala nekidan, pravim kad voda dodje da ostane, sto je krajem sljedece sedmice
teorijski se potkivam odavno, ali danas nenadano iz inozemstva doshao neki zachin za medenjake, pa se prestrojavam ubrzano. ja cu zvati moju babu, ona ne zna sta je gugl :s_w:
samo se ti nadaj
maksimalno moze da mi kaze - sinko pitaj interneta, ali i to je vec dosta uvidjavno, spram moji potreba da saznam.
:Dkako su sociva super! a ujedno i nisu, bolje vidim podocnjake.
Jedna od stvari koje najviše mrzim su moja sočiva. Polutvrda, ali ih mrzim kao da su cela tvrda.
Jedna od stvari koje najviše mrzim su moja sočiva. Polutvrda, ali ih mrzim kao da su cela tvrda.
e jebemga bas. ti bijese ne mozes da nosim meka, ako dobro pamtim? moja su meka, i bas su mi fino legla. doduse, imam ih svega 3 sata, mozda promijenim misljenje.meni naocare nikako ne prijaju, ni gledanje kroz njih, niti sam okvir, premda je lagan. bole me lice i glava od njih i dekoncentrisana sam. sa socivima, makar po ovom bas bas kratkom iskustvu, nemam nijedan od tih problema.
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...